Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevehető, ha egy nő megjáts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevehető, ha egy nő megjátssza az orgazmust?

Figyelt kérdés
ma 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Bizonyos esetekben igen, bár ez attól függ, hogy a kis művésznő mennyire tud színészkedni.


Erről jut eszembe: régen létezett egy weboldal, ahová valódi női orgazmusokat töltöttek fel hanganyag formájában. Ha jól emlékszem, az volt a project célja, hogy megmutassák: hogyan hangzik egy igazi női orgazmus.

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem biztos, hogy észrevenném. Hacsak túl nem játssza.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Általában igen.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Nekem volt olyan barátnőm , akin érződött , hogy ő is akarja velem a szexet , aki nem bírt magával olykor , annyira akarta .

Valamint , amikor éreztem s láttam , halottam hogy már nagyon tetszik neki , nem sokra rá erősen remegni kezdett az egész teste és valami hasonlót produkált közben , mint aki kezdi elveszíteni az eszméletét .

Szex után , volt mikor megköszönte a kellemes együtt létet , majd hozzám bújt ,karjaival átölelt és úgy aludt el mellettem .


A mostani barátnőm , ritkán , vagy inkább soha nem akar szexelni velem !

Persze néha van szex közöttünk , ekkor nagyokat sóhajtozik kis ideig , majd kérdőre von hogy kb: mikor leszek készen ?!

Nem érzem azt a szeretetet , ragaszkodást nála .

Ráadásul a néhai szex után , rendszeresen elfordul tőlem , ja és a csókot nem szereti s nem is engedi !

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert volt olyan barátnőm aki enyhén spriccelt orgazmus közben. De volt olyan is, hogy spriccelt, aztán azt mondta nem volt orgazmusa. Bár lehet csak ironiából.

De ha egy nő sokat iszik, akkor nem fog azon erőlködni, hogy megjátsza. Olyankor remélhetőleg nem kamu. De sosem tudom volt e, hogy egy lány megjatszotta volna, ha normális nőt fogsz ki, nem fog játszadozni meg színészkedni

ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!