Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmehetett a kedvem a szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehetett a kedvem a szextől vagy még nem találtam meg a megfelelő férfit, hogy újra érezzem a vágyat?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem volt senkivel testi kapcsolatom. De nem is vágyom rá.

Még nem léphettem túl az előző kapcsolaton vagy nem találtam meg a megfelelő férfit akivel újra érezhetném a vágyat?


ma 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Itt agykorin sok férfi van. Csak egy tipp.:)

F.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap az semmi, ennyi idő szerintem kevés túl lépni, főleg, ha hosszabb kapcsolat volt
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 18 éve nem voltam pasival, és már nem is vágyom rá régóta. Már a maszti is csak néhány havonta jut eszembe.

Az emberek különféle módokon gyászolnak, mert igen, egy kapcsolatot is meg szoktak gyászolni. Van aki egyből mást keres, ő inkább elfedi az érzéseit, és van olyan, mint te, aki úgy érzi, màr soha nem lesz képes másra vágyni.

Csak hagyj magadnak időt.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár mindkettő is...
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja bármelyik lehetséges.
ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!