Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hiszi el sok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el sok férfi hogy vannak nagy étvágyú nők?

Figyelt kérdés
Több helyen is szoktam írni általában engem néznek kamunak és biztosan nem vagyok nő, pedig ez egy általános jelenség. Őszintén, ilyenkor mit várnak az emberek? Hogy rájuk fogok ugrani, amikor párom van? Nem is értem.

ma 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én elhiszem, de most őszintén, mit kéne kezdjünk egy ilyen önreklámmal?

Tapsoljunk, hogy hú de jó a párodnak?

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Nem önreklám. Hol lenne az? Csak tanácsot kért valaki és le mertem írni. Most akkor már ez is tilos? 😫
ma 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem tilos, de a te kérdésednél senki sem kért tanácsot, tehát ez a "kérdés" nem kérdés, hanem önreklám így.

Ha a kérdésnél írod le, az más tészta.

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Ott is leírom. Arra próbáltam reflektálni, hogy a csajszi menjen orvoshoz.


Erre betalált ismét egy troll, aki szerint én kamu vagyok. Nem is értem, az ilyen mit vart? Üljek bele?

ma 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet azt várta... :D
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És mégis itt reklámozod magad.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Ki reklámozza? A kérdésemet egy troll szulte, hogy semmit nem lehet elhinni. 🤦‍♀️
ma 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert itt a nagy étvágyú nők szinte mindig meleg pasik szoktak lenni, akik remélik, hogy küldenek nekik valami nasit, amin csámcsoghatnak.
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiszem, ha látom. Addig meg azt hiszek, amit akarok.

Arról meg nem is beszélve, hogy anonim az oldal. :,D

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!