Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt egy szexpartnerem 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy szexpartnerem 4 évvel ezelőtt kb 1 évig tartott.Mostanában újra felbukkant és rendes párkapcsolatot akar tőlem.Hazudik vagy komolyan gondolja?Létezik,hogy 4 év után jut eszébe,hogy eltudna képzelni velem egy rendes kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én 28 éves nő vagyok ő meg 35 éves férfi.

ma 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hazudik! Ha előtte csak szex volt most komolyat akar...ahaaa perszeee🤣🤣😂Nekem is volt ilyen igaz ott kb 1 év telt el nem 4.De ő is csak szexet akart!
ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne elképzelni.

Annyi idó alatt sokat változik az ember, más lesz a gondolkozása.

ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Puncinosztalgiája van, nem komoly kapcsolatra vágyik. Hol volt az elmúlt 4 évben?
ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ahogy a 4es is írta, újra dugni akar veled, vagy épp nincsen senki! Jól írta hol volt 4 éve?????
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menet közben derül majd ki. Nem lehet kizárni egyik lehetőséget sem. Azon gondolkozz, hogy melyik lenne a rosszabb: ha elszalasztod, pedig komolyan gondolta, vagy ha kiderül, hogy behülyített, és csak dugni akar?
ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi jót ne várj tőle, de ha már felbukkant újra, mit mondott miért keresett fel újra?
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért hazudna? Lehet azóta sem volt olyan jó a szex neki senkivel, mint veled. Plusz veled szeretett beszélgetni is.
ma 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező es 7es, naivak vagytok! Ilyen pasi az én életemben is volt, mégsem akart mást csak amiklr újra felbukkant szexet, ahogy korábban is.A kapcsolatot felvette velem mert jó társaság vagyok akivel az ágyban is jó.4 es voltam
ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!