Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem akar szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minii Vikii kérdése:

Miert nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden megpróbálom összefoglalni a dolgot, véleményt, illetve ha valaki járt hasonló helyzetben, akkor tanácsot szeretnék kérni.

A férjemmel 3 éve vagyunk együtt, ezidő alatt született két gyermekünk, a kicsi most májusban. Császármetszés volt mindkettő, nem volt bent, szóval nem látott semmi elrettentőt. A kapcsolatunk elején volt nagyobb igénye az együttlétekre, terhesség alatt nem igazán, a végefele nem is volt szabad.

Elég sok idő eltelt már szülés óta és nem voltunk együtt. Vendéglátásban dolgozik, szóval elég húzós, sokat idegeskedik a munka és a pénz miatt. Próbálok minél többet kommunikálni vele mindenről, már erről is beszélgettünk elég sokszor, de semmi valtozás. Azt mondja alacsony a hormon szintje (túlsúlyos, jár diabetológushoz is, mostmár egész szépen fogy)

Eddigi kapcsolataimban sosem volt probléma etéren, sőt…

Nem jár el, végez a munkával hazajön. Viszont úgy érzem magam mint valami öregasszony, csak együtt alszunk és ennyi.



szept. 14. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Be kellene mutatnom neked a pasim, az meg nem bír magával.
szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Első mondanám hogy cseréljünk, na de ilyet nem mondunk🤣 csak vicc volt😃
szept. 14. 09:24
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Az önbizalom hiánya, nehéz körülmények szerintem okozhatnak ilyet. De ha nem javul a helyzet akkor szólhatsz nekem is 😂…khmm poén
szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem leírni, hogy szex is kb akkor volt ha én nyomultam. Nem nagyon volt olyan, hogy ő mászott volna rám és ez is rosszul érint. Rövid időn belül született két gyerekünk, de nem sokat változott az alakom a szülés előtti állapothoz képest. Azért jól esne az önbizalmamnak, hogyha ő támadna le néha-néha.

Ő 31 én 27

szept. 14. 09:34
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagytok együtt, és már 2 gyerek? Tehát szinte azonnal a gyerektémára tértetek, alig volt idő kiélni rendesen a kapcsolatotokat. Megvan az igazi vonzalom köztetek? Vagy te adsz neki egyértelmű jeleket arra, hogy készenállsz? Lehet nem akar nyomulni, mert azt hiszi még túl korai a gyerek után?

Más szemszögből: írtad, hogy vannak egészségügyi gondjai, nem attól fél, hogy nem áll fel neki, nincsenek ilyen problémái?

szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek azért próbáld leszopni egy-két este, jöjjön meg a kedve.

Szerintem ő meg azt érzi, hogy a két gyerekkel neked nagyon nehéz és fáradt vagy és nem akar önzőnek tűnni.

szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos vagy nem sajnos elég korán jött a baba, de előtte is ismertük már egymást és szerettük is volna.

A gyerekek nem akadály hogy együtt lehessünk. Tudja nagyon jól hogy nekem szexualitás téren nagy az étvágyam, de letudja annyival hogy alacsony a hormonszintje és nem kívánja.

Felállni feláll neki, azzal nincs gond, szeretem kielégíteni orálisan is, azzal sincs gond, viszont ott sincs meg az adok-kapok csak ha mondjuk kérem…

szept. 14. 09:48
 8/25 A kérdező kommentje:

Már azon túl vagyok, hogy odamenjek és lesz*pjam. Szeretem csinálni, még ha ő nem is csinálja, de azért nekem is jólesne.

Szerencsere nem nagy az alvásigényem, még ha fáradt vagyok akkoris tudok arra időt és energiát fordítani, hogy együtt legyünk. Szerintem nem szabad hagyni hogy ellaposodjon a kapcsolat és várni a csodára.

szept. 14. 09:50
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Lehet úgy van vele, hogy sokkal kényelmesebb neki ha kielégíted szájjal. Bevallom őszintén, sokszor én is úgy vagyok vele, hogy másra se vágyok, csak egy jó szopásra a barátnőmtől, és kész. De persze adni is kell, ez alap kéne legyen.
szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak számodra telt el sok idő a szülés óta. Adj neki időt a visszaszokásra!
szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!