Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem akar szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minii Vikii kérdése:

Miert nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden megpróbálom összefoglalni a dolgot, véleményt, illetve ha valaki járt hasonló helyzetben, akkor tanácsot szeretnék kérni.

A férjemmel 3 éve vagyunk együtt, ezidő alatt született két gyermekünk, a kicsi most májusban. Császármetszés volt mindkettő, nem volt bent, szóval nem látott semmi elrettentőt. A kapcsolatunk elején volt nagyobb igénye az együttlétekre, terhesség alatt nem igazán, a végefele nem is volt szabad.

Elég sok idő eltelt már szülés óta és nem voltunk együtt. Vendéglátásban dolgozik, szóval elég húzós, sokat idegeskedik a munka és a pénz miatt. Próbálok minél többet kommunikálni vele mindenről, már erről is beszélgettünk elég sokszor, de semmi valtozás. Azt mondja alacsony a hormon szintje (túlsúlyos, jár diabetológushoz is, mostmár egész szépen fogy)

Eddigi kapcsolataimban sosem volt probléma etéren, sőt…

Nem jár el, végez a munkával hazajön. Viszont úgy érzem magam mint valami öregasszony, csak együtt alszunk és ennyi.



szept. 14. 09:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Értem. Mégis mennyi idő lenne az ideális, mert én már teljesen kész vagyok.
szept. 14. 10:00
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#11 Türelem! Majd látni fogod. Lehet 1 hét, lehet 1 hónap vagy több.

Ha nem szeretne, akkor már nem lenne veled. Ennyit csak megér a várakozás, nem? :D

szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, hogy ezt kell tanacsolnom, de szerintem tarts szeretot. Ahogy leirtad a dolgokat, ez nem fog mar valtozni koztetek, max rosszabb lesz. O ennyire kivanja a szexet, te meg annyira. Esetleg ezt probald megbeszelni a ferjeddel, ha ugy erzed nyitott lenne arra, hogy nyitott kapcsolatban legyetek.
szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Az alacsony hormonszintre kiváló, természetes hatóanyagú,(királydinnye, ginzeng, maca, görögszéna stb.) komplex tesztoszteronfokozókat lehet venni, ezek kúraszerű fogyasztása jellemzően megoldja a problémát.
szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus esete az össze nem illésnek. Eddig nem volt baj, hogy alig dugtatok?
szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párodnak életmód váltásra van szüksége. Mivel a szexben a férfi az aktív fél, ezért az ő teljesítményét sokkal negatívabban befolyásolja a kialvatlanság, a fáradság, a stressz, stb. Ez nálam is így volt. Én régen azt hittem magamról, hogy szexmániás vagyok, nekem minden nem el kellett élveznem, vagy így vagy úgy. Az elején minden nap volt szex, akár többször is. Aztán jött a 3 gyerek egymás után, megélhetési nehézségek stb. Annyira nem kívántam a szexet, hogy a feleségem azt hitte, hogy megcsalom, pedig soha nem tettem ilyet. Ráadásul belekerültem egy ördögi körbe, mert az iszonyú stresszt és fáradtságot alkoholba fojtottam és az alkohol bár enyhülést ad a feszkóra, az egyik legdurvább libidógyilkos. Szerencsére mi ezt meg tudtuk beszélni, kommunikáltunk a problémáról és tudatosan tettünk az ügy érdekében.

Pár dolgot tudni kell; a kialvatlanság hosszútávon teljesen kinyírja a férfi libidót. Amíg egy férfi besegít az anyukának éjjel felkelni a babához addig nem is várható el tőle, hogy olyan legyen a szexuális étvágya mint alap állapotban. Ez pusztán biológia, ha nincsenek meg a megfelelő alapfeltételek, a szervezet átkapcsol túlélő üzemmódba. A másik, hogy meg kell találni az egyensúlyt az anyagi javak megteremtése és a lelki békesség között, mert aki 16 órát dolgozik minden nap ráadásul stressze környezetben az megint csak átkapcsol túlélő üzemmódba, a szex hosszútávon sokadrangú lesz. Azért mondom, hogy hosszú távon, mert a kommentem után majd jön egy 20 éves aki írja majd, hogy ő is 16 órázik vendéglátásban és mégis minden nap kívánja a szexet, csak azt nem teszi hozzá, hogy 20 éves, egy hónapja él így és nem kell eltartania senkit.

szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket.

Utolsonak irom, hogy max annyira kel fel ejszaka hogy a nagyobbik gyerkoc felsir ejjel es konkretan csak visszakell adni a cumijat vagy ha felul akkor visszefektetni, minden mast megoldok, sose kertem hogy etessen ejszaka vagy barmi.

Koran megy keson jon, anno en is ebbe dolgoztam ugyanigy, valahogy megis volt kedvem es energiam ehhez, lehet hogy emberfuggo is.

Csak mar annyira nincs kedvem errol a temarol szazadjara is beszelni, mert ugyanott lyukadunk ki.

szept. 14. 11:12
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Akkor még egy dolgot megpróbálhatsz. Ne szopd le ő igy kielégül és nem akar többet, picit légy önző. Mikor este lefeküdtök kezdj el masztizni mellette. Egy normális egészséges férfinek ettől megjön a kedve. Nem takaró alatt ruha alatt. Vetkezz le simogasd magad, hogy kivánjon. És nem kapod be közben. Csak a masztira figyelj és arra, hogy minnél kivánatosabb légy. Ha igy sem kíván meg akkor doki mert ez igy nem élet.
szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Szeretot nem szeretnek tartani. Annak idejen voltak ilyesmi kalandjaim, ugy erzem 2 gyermekes csaladanyakent ez mar nem ferne bele. Vagy egyuttmaradunk vagy nem, de a szereto dolog nem jatszik.

Na megprobalom az elotte masztizast😃

szept. 14. 12:24
 20/25 A kérdező kommentje:
Regen sem “dugtunk” annyit mint mas kapcsolatomban, de valami mas fogott meg benne. Nem a szex a legfontosabb, de azert fontos es hogyha hianyzik az elegge ratesz az egeszre.
szept. 14. 12:26
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!