Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan lánnyal (akár egyszer akár rendszeresen) akinek közben párkapcsolata volt?

Figyelt kérdés
sajnáltátok a srácot, vagy gondoltatok rá legalább utólag? vagy csak a csajra koncentráltatok?

szept. 17. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért is kellett volna a pasijára gondolni???
szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Voltam többel is. Volt köztük házas is. Nem gondoltam soha a pasira…
szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Én alapból nem, csak amikor a csaj harmadszor mondta, hogy sokkal jobb a farkam mint a pasijának... 🤷‍♂️
szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Eszembe sem jutott a párja.
szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
3as nyilván azért van veled a csaj mert jobban élvezi a szexet, mint otthon..
szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg fura kérdés...aki félrelép hidd el kérdező nem a másik pártjára fog gondolni.Max akkor jön képbe ha a szexkapcsolat komollyá válik
szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
A csaj fontos nekem a srác meg nem érdekel.
szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Volt ilyen, és igen gondoltam a párjára is mivel rég óta ismertem és mindig volt köztünk egy "kis" rivalizálás. Így igazából 2legyet...
szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen játék mindig két személyes. Ha valaki vihető, ott valami nem klappol. Onnantól kezdve felesleges moralizálni.
szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pasijával dugtam, hanem a csajjal 😂 Az ő élete, magánügye, neki kell rendeznie saját magával. Rám csak annyi tartozik, hogy nem független, ergo ne gondoljam túl a dolgot (csak szex) és igazodnom kell a szabadidejéhez amikor el tud lógni.
szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!