Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan lánnyal (akár egyszer akár rendszeresen) akinek közben párkapcsolata volt?

Figyelt kérdés
sajnáltátok a srácot, vagy gondoltatok rá legalább utólag? vagy csak a csajra koncentráltatok?

szept. 17. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Alig emlékszem olyan nőre, aki nem volt "menet közben" párkapcsolatban.

Engem egyáltalán nem zavart, és ezután sem fog.

szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Voltam, de sajnos csak utólag derült ki. Egyébként nem lettem volna vele.
szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én kb 75%-ban olyan nőkkel voltam akik házasok, kapcsolatban vannak. Annyira tuningolt az izgalom. Megvolt az oka hogy félreléptek, nem kellett sajnálni a pasit.
szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Voltam. Nagy szerelem volt. Izgalmas randik voltak, hatalmasakat keféltünk mindig. Ha együtt voltunk csak rá koncentráltam, nem érdekelt a pasija. Olyankor csak az enyém volt. Arra különösen büszke vagyok azóta is, hogy a csaj engem tartott jobb kannak, pedig a másik srácnak sokkal nagyobb szerszáma volt. :)
szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mélybenyomás ***** válasza:
Engem valahogy mindig jobban vonzottak a nem független nők, nem hiába a tiltott gyümölcs édesebb.. De sosem gondoltam a párjára csak élveztük a szexet..
szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem igyis volt olyan h a nőjéröl beszélt

..mikor vége lett a dgásnak.A szex része jó de a nőre rohadtul nem voltam kíváncsi

🤷‍♀️

szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Olvasva a valaszokat csak engem remit meg, hogy ilyen vilagban elunk ilyen nokkel?.. rendesen elment a kedvem a tarskeresestol…
szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen,rendszeresen voltam elhanyagolt férjes nőkkel.A férjükkel nem nagyon foglalkoztam.Az egyik férj,mint kiderült a munkatársam volt.🤭
szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam ilyen helyzetben, az egyiknél valamennyire ismertem is a másik pasit. Én sajnáltam kicsit őt, de mivel láttam, hogy mennyire elhanyagolta nőjét, így ez nem akadályozott meg abban, hogy megfektessem, sőt, adott egy kis plusz izgalmat is.
szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!