Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold férjek , ti engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold férjek , ti engednétek hogy feleségeiteket egy idős férfi kezelgesse ?

Figyelt kérdés
ma 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom azok a nyomik, akik erre verik, biztosan engedik.
ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Történt már ilyen.
ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Engedném? :o Rossz a megközelítés! A párom dönti el ki tetszik neki és ki nem. Nem a tulajdonom, s nem azért csatlakoznak hozzánk, hogy ugráltassam a páromat, hanem mert ő is élvezi. Ennek meg ugye feltétele, hogy bejöjjön neki az adott pasi(k). Nekem annyi a "feladatom" hogy szűrjem őket, s a saját tapasztalataimra, emberismeretemre építve szelektáljam ki az aki megbízhatatlan lesz.
ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, ha kedve van, csinálja a vén trottyossal.

Én majd végigröhögöm az öreg szerencsétlenkedését.

Cserébe holnap este kikötöm az asszonyt, és majd neki kell végignézni, ahogy a szomszéd csajjal végig csinálom azokat a figurákat, amire Őt, már 10 éve nem tudom rávenni! 😂

ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
A 35 feleségemet dugta több ötvenes pasi is. Meg 18 körüliek is. Nem jelentett számomra élvezeti különbséget.
ma 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!