Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy az új barátnőm olyan erős a sporttól, hogy nem tudom lefogni, pedig átlagosan jó fizikumú férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem rossz szándékkal próbàltam lefogni, csak hülyéskedésből.

ma 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
engem eddig a csajom levert régen, nem ártana neked se edzeni, most már nem hiszem hogy erősebb lenne mint én. csak kitartást hozzá!
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Az szerinted a nem normális, hogy ő szeret sportolni, vagy az, hogy te puhos vagy?

ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerült végigolvasni, és értelmezni a kérdést, te okostojás?
ma 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a gyúrós csajos, mindig arról szól a kérdése hogy rokona csaja vagy bárki erősebb nála nem tudja lefogni leszkanderozni
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy nagyobb a csaj magasságra és tömegre is. Ha még ehhez gyúr is, te meg csak azt állítod magadról, hogy jó fizikumú vagy (bármit is jelenthet ez), akkor egyáltalán nem csoda.

Nem biztos, hogy a csaj erős, mert lehet az is, hogy te vagy gyenge. :,D

ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!