Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnél átlagosan mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél átlagosan mennyi idő számít normálisnak még szex nélkül? Vannak akik egy idő után bediliznek?

Figyelt kérdés
Tehát ha teszem fel egy nő hónapokig nem szexel csak maszturbál az okozhat bármiféle negatív dolgot?
2019. márc. 1. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Frusztráltabb lesz, de ahhoz hogy bedilizzen, nem hónapok kellenek hanem évek szerintem.
2019. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap múlva már érzem a hiányát

27N

2019. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az elején őrültem meg anno, aztán idővel megszoktam, hogy nincs szex amíg nem találtam normális pasit.
2019. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nők sem egyformák. Van, aki évekig elvan mindennemű probléma nélkül, de olyan is van, akinek fontosabb a szex és inkább kompromisszumot köt (pl. alkalmi kapcsolatba lép akkor is, ha korábban ellenezte, stb).

A párkapcsolat, intimitás, vagy maga az aktus hiánya is okozhat levertséget, önbizalom hiányt, magányt, frusztráltságot, feszültséget. Ezek kellemetlen negatív hatások, de a "bedilizéshez" azért több kell a szexhiánynál.

2019. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam bedilizni. Ha úgy alakul h pár hónapig nem szexelek, akkor sem dilizek be, próbálom elterelni a figyelmemet a szexről.
2019. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban.

1 hónap után hisztis vagyok

5-6 hónap után házisárkány

Ennél több... Szerintem nem akarod megtudni....



Szingliként teljesen el vagyok szex nélkül akár 2 évig is és teljesen beszámítható vagyok

25N

2019. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem voltam otthon 2 napig, a feleségem lerágta a lábát leborotválta a haját és odapiszkított a sarokba.
2019. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

# 7

A kutya a feleséged? :)


A nőknél már régen diagnosztizálták a "hisztéria" nevű betegséget, ami a szex, és főleg a kielégülés hiányából fakad.

2019. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szokásom bedilizni a szexhiánytól.Akármeddig elvagyok nélküle.Vannak egyéb fontos dolgaim is, amik fontosabbak a szextől.
2019. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak ingerültebb vagyok olyankor, feszültebb . 🤔 Most is kb. ott tartok, hogy 1 hónapja nem szexeltem, mert párom Németországban van melózni. Mindig szoktam masztizni, most is. De tudok nélküle lenni egyébként. Inkább az hiányzik most, hogy vele szexeljek és nem az , hogy szexeljek... van különbség.
2019. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!