Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Otthoni,gyors szex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni,gyors szex mennyire jellemző nálatok?

Figyelt kérdés
Pl nem az ágyban,hanem ház bármely részén
ma 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Rendszeres. En annyira nem is szeretek az agyban
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Gyakori (főleg ha a csak szopást is idevesszük), mert a pasim sokkal gyakrabban kívánja a szexet mint én, olyankor csak egy gyors menet van és megyünk a dolgunkra.
ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Elég sűrűn van az ágyon kívül, de nem gyors szex.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor reggel korán mentünk munkába akkor volt jellemző.Este is szexeltünk,de a párom gyakran reggel is szerette volna.Sok időnk nem volt rá.Gyorsan felizgatott,és rám mászott,ha gyors ütemben csinálta akkor pár perc után elment,én nem de attól még jól esett.
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ágyon kívül gyors és kevésbé gyors is.
ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Otthoni???? 15 éves házasság után szex már csak akkor van, ha elmegyek prostihoz.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van rá példa
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6. Lehet a prosti helyett a feleségeddel kéne foglalkozni. 15 év nem olyan sok idő, hogy már ne legyen szex.
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8.: Amikor valamivel nem vagy tisztában, jobb nem véleményt alkotni. Hiába foglalkoznál a feleségeddel, ha az elzárkózik a dologtól. Két gyerek után 0 szex. Nem panaszkodhat, hogy fáradt, hisz 14 éve nem dolgozik - én tartom el. A gyereknevelésben kivettem a részem, rengetegszer kaptam meg, munkából hazamenet, hogy "eddig én foglalkoztam velük, most Te jösz ... Te gyerekeid is" - amúgy már elég nagyok, hogy önállóbbak legyenek, nem igényelnek 100%-os felügyeletet. Dolgozni, ahogy említettem nem dolgozik. Otthon van, HTB - azt csinál amit akar, sosem korlátoztam Őt, hogy feladatokat adjak neki, rendrakás, mosás, takarítás, stb és sosem kértem számon ezek megléte vagy nem léte miatt. Rábízom - csinálja. Éreztetve van vele a szeretet, éreztetve van vele a vonzalom .... de hába. Minden tekintetben normálisan működik a kapcsolat - ez valahogy rideg elutasítás, jóformán tabu téma. Felrúgni inkább nem rúgom ..... ha szex kell; prostik, vagy egyéb fizetős félamatőr csajok ... mit bánom én, csak puncit adjon.
ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Általában az ágyban szokott lenni az is, vagy a kanapén
ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!