Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak is szoktak tartani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is szoktak tartani a szextől egy új partnernél vagy új barátnőnél vagy ez csak a nőkre jellemző?

Figyelt kérdés
szept. 9. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én régen tartottam, ma már nem tartok semmitől. Néha kicsit szoktam izgulni, de tényleg nagyon kicsit, az sem a szex hanem a találka miatt szokott lenni és nem mindenkinél.
szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anno igen, ma már nem.
szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Normális kapcsolatban, normális emberekkel, senkinek semmitől nem kell tartania.
szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tartok tőle, de valószínűleg azért, mert már ott tartok, hogy tele vagyok traumával. Egy ponton túl, már azt érzem, hogy inkább menekülnék az egész intimitástól. De úgy érzem, hogy talán helyrehozhatatlan károk nincsenek, de az mindenképpen megvan, hogy tartok a dolgotól és például nem mennék bele olyannal az intimitásba akiben nem bízom meg. De gondolom ez a legtöbb nő számára inkább ijesztő amivel ő nem akar foglalkozni és alapvetően nem az a feladata senkinek, hogy más nyomorát a nyakába vegye. Tehát megértem ezt.
szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a visszafogottság, a szorongás nem csak a nőkre jellemző. Apró bökkenő, hogy ha a férfiaknál túl erős a szorongás, vagy a teljesítménykényszer akkor sokszor dél felé veszi árboc az irányt (azaz nem áll fel).
szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban rendszeresen volt ilyen, dolgozott a megfelelési kényszer. Aztán mikor végre sikerült lenyugodnom, láttam, hogy minden működik, ahogy kell. Idővel ki is nőttem ezt a kényszert.
szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!