Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lányra jellemző a kötekedő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányra jellemző a kötekedő magatartás? Valahogy szerintem a kettő nem lehet együtt... Mit takar végül is az, hogy sub valaki most pl maradjunk a lányoknál/nőknél... Nyugodtan válaszolhat lány is fix, hogy nem írok privátot senkinek. F.

Figyelt kérdés
jún. 18. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Én subként rábizom magam a partnerre, mindent engedek neki es minden vàgyat teljesitem ő irányit én pedig megcsinalok mindent amit kér
jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Sub vagyok és szexuálisan alárendelt szerepben vagyok.A partnerem irányít teljes mértékben.L.
jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha nekem nem tartja be az ígéretét egy magát subnak mondó nő és még kötekszik is akkor az nem lehet sub típus csak kamuzik, szórakozik ha jól értem...?!
jún. 18. 11:38
 4/11 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a gyors válaszokat
jún. 18. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan
jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül kamu, sőt. Nézz utána a "brat" kifejezésnek ;)
jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez mindenkinél változó kinél mit jelent
jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A "kötekedő szub az "szub brat típus. Az hogy nem tartja be az meg a brat típusú szubok velejárója. A dominancia nincs hatással az ígéretekre. Online, vagy ígéretre alapozni a dominanciát, az amatőr dolog. S ez a dominancia, egyik lényeges pontja a személyes kontakt! Egy brat től meg ne várj mást, mert az kihasznál mindent hogy kiérdemelje a büntetést az engedetlenségért!
jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg keress rá a cnc kifejezésre is. Egyes subok kifejezetten szeretnek ellenkezni, azt élvezik, hogy a másik fél "erősebb" náluk és átveszi a kezdeményezést.
jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi, jókat írtatok. Küzdök eleget napközben szóval jelenleg nincs idegem "szexben" is ugyan ezt tenni, szóval ez a kategória ugyan létező, de nekem nem való. THX :)
jún. 18. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!