Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal korosztály is csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal korosztály is csinálja a cuckold szexet vagy inkább idősebb korban jellemző hogy kipróbáljak a párok?

Figyelt kérdés
Szivesen kipróbálnám fiatal 18-20 éves párral de ők nem nagyon vannak fent partnerkeresőkön.37/f

júl. 1. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbak is csinálják én azt tapasztaltam.
júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Engem is ilyen pár érdekelne. 29F
júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiatalon én is csináltuk haveromékkal pedig annak 18 éve...gondoltam ma sincs ez máshogy...csak gondolom nem online keresnek ahogy anno mi sem...személyes kapcsolatokból alakult ki..
júl. 1. 10:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennyi idősek vagyunk. Mi is vontunk már be srácot, mivel nekem erősen átlagon aluli van, barátnőm pedig szerette volna kipróbálni nagyobbal. Az ugyanakkor kezdettől egyértelmű volt, hogy mi nem az idősebbek, hanem a velünk egykorú srácok között keresünk úgymond bikát ehhez.
júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok is csinálják, viszont ha 37 éves szóló pasi vagy akkor a 18-20-as párok nem biztos, hogy téged fognak keresni...
júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van részben... voltak akik jelentkeztek egy hírdetésemre de dumáltunk kicsit és kiderült hogy nagyon messze vagyunk egymástól, így elengedtük.
júl. 1. 14:41
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
#6 maguktól rádírt egy pár??? Hát ez nem nagyon jellemző... arra alig van idejük, hogy a napi 50-100 levelet átnézzék.
júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7# Totál nem értem hogy pakoltad össze amit leírtál..magától rám ír? meg idejük?? Ez valami fura sablonos általánosítás és ezek alól is vannak kivételek :D ...és igen ritka mert a saját ismeretségi köreikben élik ki magukatpl részegen buli után. Viszont köztük is vannak olyanok akik korán kezdik és nincs partnerük a vágy kiéléshez.Ezért online próbálkoznak de valóban ritka, de nem lehetetlen. 18 évesen mi is baráti körben hármasoztunk
júl. 1. 17:54
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
#8 "voltak akik jelentkeztek egy hírdetésemre" (amúgy rövid i). Így értem, hogy maguktól rád írtak - volt idejük hirdetéseket böngészgetni a napi rájuk zúduló levélcunami mellett.
júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nyílván válogatnak ... én is válogatnék meg szerintem te is.
júl. 1. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!