Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami általánosan jellemz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami általánosan jellemző a dél-kelet-ázsiai lányokban a szex, vagy a testük szempontjából?

Figyelt kérdés

ma 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbnek szőrös a muffja. :)
ma 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szexelni nem szexeltem ilyen nővel, de soknak voltam már a közelében és az európai lányokhoz viszonyítva nekem kellemetlen a szaguk.
ma 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igen van.

Én genetikailag teljesen indonéz származású vagyok, kint is születtem, csak itt élek kiskorom óta.


A dél-kelet-ázsiai lányok 90%-a testre nagyon hasonló, a legfőbb jellemző, hogy az általában vékony alkat, és keskeny derék mellé mindig kifejezetten párnás a csajok pocakja ( az enyém is ). Elég jellegzetes, hogy kifejetetten puha, de sosem folyós, inkább puha, de tömör párnácska, ami viccesen tud rezegni szex közben.


A másik, hogy a kis pocaktól függetlenül, általában bazi nagy a csajok köldöke!

Kifejezetten vicces, hogy rendszerint pici a testalkatunk, de a köldökünk aránytalanul nagy, és mély XD


Nagyon elterjedt ezért, hogy a fiú oda élvez, nagyon adja magát :D


Ezen felül, általában jó nagyok mellek, szintén aránytalanul nagyok a testhez, viszont előny, hogy ritkán lógnak, még ha hatalmas is, akkor is kerek.

ma 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és általában szőrös a punci, és elég látványosa ( megintcsak arányaiban is) nagy a vulva!
ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!