Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek ilyen fétisű emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen fétisű emberek vagy ezek piszichés betegek és segítségre szorulnak?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi a facebookon azzal az ürüggyel,hogy lenne a szolgám, legyek az úrnője...

Kiderítettem,hogy nem volt kamu profil valós képei voltak meg írt egy regényt állandóan mondtam neki ne haragudj én nem tudnék egy férfival ilyen módon bánni semmiképp!

Aztán tiltottam minden bunkóság nélkül!

Léteznek valóban ilyen férfiak vagy baj van nekik a várban?



szept. 18. 16:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azt sejtettem,hogy rossz élete lehetett ezért nyílt ki nála ez a fétis szerintem durva írt egy regényt hogy le térdel üssem meg meg ilyenek

Mondom ember eszednél vagy? rosszul is lennék ha egy férfit meg kéne ütnöm és elviseli xD jó ég

tegnapelőtt 09:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A tévhitek eloszlatása céljából, a szubmisszív vágyakhoz NEM kell sem rossz gyermekkor, sem korábbi traumatikus esemény! Ennek hatására is kialakulhat, de az emberi psziché ennél sokkal-sokkal összetettebb! Jómodú család, tejben-vajban fürösztött, családi idillben felnevelkedő gyermekénél is minden további nélkül kialakulhatnak nagyon erős szubmisszív vágyak, vagy különböző fétisek. NEM ettől függ!
tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenki más.Mivel az illető azt írta,hogy őt senki nem szereti senki nem érti meg valami depressziója biztos lehet.

Ezért is alakult így nála

tegnapelőtt 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!