Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed az ilyenfajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyenfajta szexuális segítségről?

Figyelt kérdés

Cikk: [link]


Mi a véleményed pró és kontra?



2022. febr. 6. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem is értem, nyugaton ezt a problémát már rég megoldották fizetett hölgyek segítségével.


Bár olyat aki baleset után kerekesszékes lett és mégis érez mindent...fura.

Plusz írja, hogy meg tudja oldani magának, vagyis nem értem, mért kellene fizikailag beavatkozni... legfeljebb a társas kapcsolatépítését kellene támogatni. De ha mama inkább kiveri neki, minthogy kiengedje a lakásból...


Nagyon sok sebből vérzik ez, és a felvetett probléma a legkisebb.

Kicsit még troll szaga is van.

2022. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felvetés valós lehet, viszont ha kitudja verni magának, akkor szóba sem jőhet, hogy az anyja verje ki neki, szerintem. Sok olyan egészséges férfi is van, akit nem elégít ki senki, rajtuk sem segít az anyjuk... Ha nem tudná kiverni magának, akkor azt mondom, igen, kell is segíteni neki, márcsak egészségügyi okokból is kell az ürítés. De igy megoldja ő.
2022. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha jó a kapcsolat megkérdezheti hogy akar-e prostit vagy barátnői közül, ezen egyiken se akadtam volna ki, de anyám nyújtsa segítő kezet na az durva!
2022. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Ez mi az átok???

Magának ki tudja verni akkor mi retkes f***omért jön szóba az anyja?

Basszameg a srác 19 éves, oké, tolókocsis, de könyörgöm, ez mi? Oldja meg magának. Verje ki vagy keressen ő csajt... Szerencsétlen srác, ebből az életben hogy fog felépülni?

2022. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!