Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek ilyen fétisű emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen fétisű emberek vagy ezek piszichés betegek és segítségre szorulnak?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi a facebookon azzal az ürüggyel,hogy lenne a szolgám, legyek az úrnője...

Kiderítettem,hogy nem volt kamu profil valós képei voltak meg írt egy regényt állandóan mondtam neki ne haragudj én nem tudnék egy férfival ilyen módon bánni semmiképp!

Aztán tiltottam minden bunkóság nélkül!

Léteznek valóban ilyen férfiak vagy baj van nekik a várban?



szept. 18. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ő egy szub pasi, aki dominát keresett
szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Léteznek, igazat írt
szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Léteznek. De van baj is...! 😂
szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért a szexualitás, vágyakozás, szélesebb annál semmint ilyen apróságokon meglepődjünk :D Nálam az volt a max, amikor egy csaj megkért hogy hadd szarjon rám! Nem vicc, piás is volt, kancás is, és ez a dolog valamiért baromira tűzbe hozta. Esetlenül mondtam nemet, és ez néha bevillan.Ehhez képest, te csak úrnő lennl :D
szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ha lennél az Úrnőm akkor eltartanálak a tenyeremen horsoználak.
szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

EZek defektesek, de nyilván léteznek.

Itt is írják sokszor.

szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik az ilyen dolog. Szub beállítottságúaknál nagyon gyakori. Érdekes, hogy más, de civilizáltabb társadalomban jobban elfogadják a különböző, a megszokottól eltérő szexualitást: ehhez (is) még fejlődnie kellene a társadalmunknak.


Ettől függetlenül nem így kellene a pasinak kezdenie, hanem a szokásos ismerkedéses megközelítéssel. Bár kérdés, hogy mi a jobb:

A, már az elején terít valaki a vágyával kapcsolatban (bár általában szokott lenni ezekre utaló jelek, vagy;

B, "Lesz, ami lesz" alapon egyszer csak előhozakodik valaki ezzel?

szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Kamu kérdés. Kamu profil , nem nő
szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Menj fel az smpixie-re és írd be, hogy domina vagy. Látatlanban mondom kapni fogsz annál cifrább kéréseket is mint amit a fószer írt neked fb-n 😂
szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Nehez gyerekkora volt! Altalaban nagyon kedvesek, artalmatlanok ! Van akit ostorral kell venni! Vsn akit csak szidni kell!
tegnapelőtt 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!