Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítségre van szükségem, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre van szükségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, pár hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és most amikor szexre került a sor, nem sikerült úgy ahogy elterveztem... Probléma adódott a merevedésemmel,eddig ahányszor együtt voltunk és intim helyzetbe kerültünk rögtön állt a cerka szó nélkül, meg amikor csak simán smaroltunk valahol akkor is. Most meg éles helyzetben egyszerűen nem működött, elején teljesen jól tette a dolgát,de így közben miközben így ment az előjáték egyszerűen lekokadt.Erzem, hogy pszichés probléma lehet,mert már az aktus előtt kicsit féltem hogy történik valami...Eddig még nem voltam más lánnyal ennyire közeli kapcsolatban,csak egyszer egy futó jellegűben és akkor is ugyanez volt majdnem,csak ott egyáltalán nem állt fel, akkor is stresszeltem.. Barátnőm jól tolerálja és azt mondta ez mindenkivel megesik,de én félek nagyon és szeretném ezt megoldani.Kicsit kétségbe estem, kérlek segítsetek!

Menjek orvoshoz vele,ha igen hova és milyen orvoshoz?

Köszi előre is



2018. okt. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lazits ne gorcsolj. Parazol izgulsz agyalsz nem a csajra figyelsz.... F29
2018. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszülj annyit. Igyatok előtte egy kis bort ,hátha segít ellazulni.
2018. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Urológus lesz a te barátod.

De még job lenne, ha elkezdenél edzeni, az is segíthet.

2018. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól tolerálja kis kézimunkával, szopogatással be tud gerjeszteni.

Éltem át hasonlót. De az első nővel 7 szer mentem el egy fél éjjel! Csak az elsőnél stresszeltem! A többi már praxis volt! :-) Lazulj! És én is javaslok egy pohárka itókát az alkalomhoz!

2018. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A következő néhány (számot nem írok, majd érezni fogod) alkalommal ne hatolj a lányba. Kérd meg őt, hogy szórakozzon (kézzel, szájjal) veled a teljes orgazmusig, és te is vele. Ha már ebben a formában sikerül, akkor hatolj a hüvelyébe. Arra ügyelj, hogy ne hamarkodd el, szokjad meg a lányt és a helyzetet. Így nem fogsz félni az esetleges kudarctól.
2018. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!