Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért nem fizetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem fizetnek a szexért?

Figyelt kérdés
Itt most egy átlag hétköznapi férfire gondolok viszonyitásképpen.De ahogy elnézem az igényeket azért sok pasas túlsulyos csajoknak is fizet,amihez nekem már nagyfokú aberráció kellene.Tehát még a viszonyitási alapnál is látszik hogy egyáltalán nincs egyenjoguság.Ugye forditva egy túlsulyos pasasnak senki nem fizetne a szexért.Ha egy nő fizetni is a szexért egy pasinak annak 10-es skálán 20-asnak kellene kinéznie.
szept. 18. 11:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
22%

39-es


"egyedül, magányosan leélni az életet."


Igen éljék csak le,mivel a nők mindenért szapulják a férfiakat állandóan,hol a farkuk miatt,hol meg az agyuk miatt,mindig van valami bajuk a férfiakkal..

szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

#41

Az ember nem egyedüllétre született.

szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

#39 Szerintem itt egyedül neked nehéz a matek.


Kapcsolatfüggőség egy mentális probléma, nyilván valamiből kialakult, tessék ezeknek az embereknek pszichológust felkeresni, hogy rájöjjön, miért akar mindenképpen nő mellett boldogtalan lenni, és nem egyedül. Ha egyedül nem érzi magát értékesnek, akkor megint csak önmagának kell dolgoznia saját magán. De az nehezebb. Belemenni egy alapvetően szar kapcsolatba, és aztán a nőt hibáztatni sokkal könnyebb :)

szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolatfüggőség, hanem alapvető emberi tulajdonságjegy. Az ember társas lény. Egy velvetes cikk nem tesz téged pszichológussá. Próbálj meg teknőst egyedül tartani. De ne, az állatszerető énem azt mondja, inkább ne próbáld meg.
szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Milyen velvetes cikkről beszélsz? :D nem olvasom az újságot, amit mondtam egy igazság, amit a kapcsolat függő ember nem akar elfogadni.

Sajnállak. Illetve nem, hiszen magatoknak csináljátok a problémát...

szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Te is csak jóllakottan beszélsz így. Egyszer élnél 8-10 évet emberi érintés nélkülkül magányosan, mindjárt elgondolkodnál ezeknek a divatos, általad nem is értett, csak használt kifejezéseknek a dobálásán.
szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Szerintem te általad nem értett az, amit én próbálnék mondani neked.

De nem is akarod, nem is fogod, nem vagy képes rá, nem is akarsz az lenni.

Légy boldog azzal a szegény nővel, aki férjül fogadott és ne úgy gyakorold továbbiakban az empátiát, hogy ideológiákat harsogsz, de megoldásra képtelen vagy. Képtelen és elutasító. Tényleg becsüld mrg azt a nőt, mert alapvetően az ilyen emberek mint te vagy, született vesztesek.

szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Sokadszorra is mondom: én nem az általad lekezelően és nulla empátiával egyszerűen csak "incel" névvel stigmatizált körbe tartozom. Nincs nekem semmi probléma, amit meg kellene oldanom, következtetésképp az sem mondható, hogy képtelen lennék a megoldására.

Egyszerűen csak nem váltam szerencsés helyzetem miatt érzéketlen, közönyös pitsává, mint amilyen te vagy, és átérzem mások sorsát.

szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!