Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért nem fizetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem fizetnek a szexért?

Figyelt kérdés
Itt most egy átlag hétköznapi férfire gondolok viszonyitásképpen.De ahogy elnézem az igényeket azért sok pasas túlsulyos csajoknak is fizet,amihez nekem már nagyfokú aberráció kellene.Tehát még a viszonyitási alapnál is látszik hogy egyáltalán nincs egyenjoguság.Ugye forditva egy túlsulyos pasasnak senki nem fizetne a szexért.Ha egy nő fizetni is a szexért egy pasinak annak 10-es skálán 20-asnak kellene kinéznie.
szept. 18. 11:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

ma 13:15


"alap dolognak tűnik, hogy egy férfi tudja mit akar"



ÉRTEM ÉN MIRE MEGY KI A JÁTÉK,HOGYAKKOR EZ ÁLTAL AZ ÖNBIZALOMHIÁNYOS NŐK TUDJANAK KAPASZKODNI EBBE A FÉRFIBA..



"és olyan helyzetben képes legyen megvédeni a nőjét, akár fizikai, akár verbális esetben."


ELEVE NEM MINDENHOL LEHET OTT EGY FÉRFI,ETTŐL FÜGGETLENÜL TÖBB NŐ IS ESET MÁR GYILKOSSÁG ÁLDOZATÁVÁ.



"láttál már olyan párt, amelyiknek mindkét tagja visszahúzódó volt?"


ÉN NEM HISZEK ABBA A BAROMSÁGBA HOGY AZ ELLENTÉTEK VONZZÁK EGYMÁST,HASONLÓ CSAK HASONLÓ TÁRSASÁGÁBA ÉRZI JÓL MAGÁT..



"És mit ad a lehetetlen elvárásokkal szemben egy férfi?"


ÉS MIT AD 1 TÚLSULYOS NŐ? AMIKOR MÉG LEFOGYNI SEM KÉPES,DE ELVÁRJA A FÉRFIAKTÓL HOGY FOGADJÁK EL ŐT,MERT A LELKE AMÚGY SZÉP.



"Egy ágrólszakadt kis kukacot a gatyájában, amit jó esetben heti kétszer megmos?"


HA NEKED EGYBŐL A SZEX JUT ESZEDBE AKKOR AZ TÉGED MINŐSIT.KÉPZELD A FÉRFIAKNAK IS VAN LELKÜK AMI KÉPES SZERETNI,MÉG AKKOR IS HA TE NEM FEKSZEL LE VELE.DE HA MÁR IGY LEMINÖSITED A FÉRFIAKAT,AKKOR RENGETEG ÁPOLATLAN NŐ IS VAN ODALENT,MEG HÁT KI KIVÁNNA MEG EGY DISZNÓT AMILYEN TE VAGY? mert gondolom a 3-mas válaszoló voltál

szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

12-esnek igaza van mindenbe.


9-es kommentelő szerintem szégyeld el magadat.Osztod itt az észt és miősited a férfiakat,miközbe te amúgy képtelen vagy lefogyni,biztos vagyok benne hogy most is a zsiros kenyeret tömöd magadba..

szept. 18. 13:28
 13/48 anonim ***** válasza:
32%

Honnan tudjátok, hogy nem egy fullos csaj írta ezeket?

Egyetértek abban, hogy a férfinak tudnia kell mit akar a nőtől. Senkinek nem kell egy önbizalomhiányos kisfiú. Legyen kiállása a férfinak.

Nem lehet ott a férfi minden helyzetben, de ha ott van bizony nyissa ki a száját és álljon ki a barátnőjéért. Ne a nő viselje a nadrágot.

A szex meg az élet és a kapcsolat természetes velejárója.

Csak sajnos egyes férfiak és nők is úgy adják magukat, mintha nem lenne holnap. Bárkinek/mindenkinek.

szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Mert azok nem a gykn élik az életüket. Süt róla a frusztráció. Amúgy önbizalomhiányos kislány se kell, aki apucit keres. A nő meg nem tudja kinyitni a pofáját? Aztán az ilyen hisztizik majd, hogy bántalmazó kapcsolatban él.
szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
3 menj, erre vannak a fizetosek
szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Nekem fizettek mar tobbszor, es nem vagyok hivatasos. 19l
szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Egyenjogásák van, mert kérhet a férfi is pénzt a szexért.


Kereslet/igény azonban nincs erre a nők körében.

szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, nem értelek. Egy átlag férfinak minek fizetnél a pénzért? Egy átlag nőnek se fizetsz.

Ha a prostitúció érdekel, akkor el kell mondjam, vannak férfi prostik is, akiknek fizetnek a szexért.

Szóval ha szeretnéd, hogy fizessenek neked, gyúrd ki magad és menj el prostinak. Ahogy egy normális prosti is figyel a külsejére.


Az meg hogy kövér nőknek is fizetnek, az azért van, mert valakinek ez a fétise. Másnak a dominák. Harmadiknak a lábak. Ennyi.


Arról nem is beszélve, hogy most a férfiakat akarnád sajnálni, de a prostitúció a férfiak miatt tud létezni. Mivel ők fizetnek a k.rvákért. szóval inkább a férfiakat akard kicsit helyrerázni, ne pedig a nőket alázd.

szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Fizetnek, csak egy kis részüknek. Nyilván a pasik 90%-ának soha nem fognak fizetni egy fillért sem, mivel nem olyan értékesek, hogy pénzt adjanak értük.
szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

#18

"Kérdező, nem értelek. Egy átlag férfinak minek fizetnél a pénzért? Egy átlag nőnek se fizetsz."


Dehogyis nem. Nézz szét. Nem csupán kövér nőkről van szó. A prostik túlnyomó része egyáltalán nem az a bájos, igényes cicababa. Korpás, zsíros hajú, kapa fogú, egyáltalán még csak nem is átlagos, hanem átlag alatti megjelenéssel.


"Arról nem is beszélve, hogy most a férfiakat akarnád sajnálni, de a prostitúció a férfiak miatt tud létezni. Mivel ők fizetnek a k.rvákért. szóval inkább a férfiakat akard kicsit helyrerázni, ne pedig a nőket alázd."


Azért, mert sok férfi egyszerűen más módon nem jut testi érintkezéshez. Ezt pedig lehet elbagatelizálni, de nem csupán alapvető testi, hanem lelki szükséglet is ez egy egészséges felnőtt ember számára.

A nők ezt nem érzik át, hiszen akkor lépnek valakivel szexuális kapcsolatba, amikor szándékuk van rá. Jóllakva nehéz megérteni az éhező motivációit, aki kukákban turkál.


De meleg szobában, meleg étellel a hasban senki ne tegyen olyan kijelentést, hogy ő aztán nem lenne képes enni egy ember holttestéből egy repülőgépszerencsétlenség után.


Mindezt nem ez a sors mondatja velem, minthogy boldog házasságban élek. Hanem az empátia.

szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!