Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Fizettetek vagy fizetnéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Fizettetek vagy fizetnének férfiaknak szexért? Avagy a kérdés másik oldalrol: férfiak! Nektek fizettek már NŐK a szexért?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetnék soha.
2020. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fizeték, ugyanis ha épp nem vagyok olyan helyzetben, hogy szexelni tudnék, inkább masztizok
2020. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fizetni,amikor ingyen is simán van? Értelmetlen dolog lenne.
2020. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de kizárólag Hot Men Dance-es külsejű srácnak.
2020. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, 25 ffi voltam, a hölgy 62, elég komoly pénzt tett le, 1 zsidó üzletasszony volt! Így lett belvárosban lakásom, ill jobb autóm, heti 3 szex, 59-66 éves koráig! Ill bevezetett 1 teljesen más üzleti világba, ennek 15 éve, mai napig üzletelek, az akkor kiépített kapcsolatokkal, és mostmár én adakozok 18 éves lánykáknak, egyetemistáknak 18-25 ig kb!
2020. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam egy oldalt ahol lehetett ,, kísérőt,, bérelni és ott nagyon megtetszett egy pasi. Kitaláltam hogy felbérlem hogy menjünk el egy fürdőbe együtt aztán vacsizni majd akár fel hozzám ...tök beleéltem magam erre nem lehetett már elérni a számot az oldalon. 24voltam a pasi 42 és iszonyat jóképű izmos szexi.
2023. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!