Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért nem fizetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem fizetnek a szexért?

Figyelt kérdés
Itt most egy átlag hétköznapi férfire gondolok viszonyitásképpen.De ahogy elnézem az igényeket azért sok pasas túlsulyos csajoknak is fizet,amihez nekem már nagyfokú aberráció kellene.Tehát még a viszonyitási alapnál is látszik hogy egyáltalán nincs egyenjoguság.Ugye forditva egy túlsulyos pasasnak senki nem fizetne a szexért.Ha egy nő fizetni is a szexért egy pasinak annak 10-es skálán 20-asnak kellene kinéznie.
szept. 18. 11:56
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

30. De te otthon dolgozol, vagy nem értem? Nem jársz emberek közé?

Én rengeteg átlag férfit ismerek (itt sokat emlegetett, pocakos, kopaszodó, 175 cm) akiknek van házasságuk. Te tényleg csak átlag feletti embereket látsz kapcsolatban? Nem is értem, hogy hiheted ezt, ez olyan mintha nem járnál ki az otthonodból.

Nem jársz boltba? Csak nézd meg a párok többsége egy teljesen átlagos pár. Valahogy egymásra találtak. A józan észnek mond ellent, amit állítasz.


Vagy a gyakoribol indulsz ki, ahol már kiderült, hogy a magukat átlagosnak mondó pasik általában durván elhízott, plusz spúr, plusz a saját maga hibáiért nőket hibáztató, plusz valószínű mindenféle értelmes kommunikációra képtelen átlag pasikat veszed?

Mert ez nem átlag szint...

szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

#31 teljesen igazad van, de hagyd, őt nem tudod felébreszteni.

Neki fix ideája, hogy a nők ádáz szemetek, akik csak Henry Cavill féle emberekkel jönnek csak össze. Ő nyilván ezt látja az utcán.


Ezek után már kíváncsi lennék, hogy neki mit jelent az átlag férfi :D


Meg nem is értem, a társkeresőt megvétóztad, elfogadta. Erre felhozza a GYAKORIT, hogy itt sem lehet ismerkedni férfiként :D ki az a hülye, aki itt ismerkedik, ha nő, ha férfi...


Na jó, én is belefolytam, pedig nem akartam.

szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

#31


"itt sokat emlegetett, pocakos, kopaszodó, 175 cm"


És szerinted ők pocakosan és kopaszodón is ismerték meg a párjukat?


Plusz, már eleve téves képet írsz, mert úgy csinálsz, mintha a férfiak _átlagos megjelenése_ a pocakos, kopaszodó lenne - pedig messze nem ez a többség, az átlag.


#32


Igen, a gyakorit. Képzeld, én is itt ismertem meg a feleségemet évekkel ezelőtt. Miért is baj ez? A magadfélékkel pont ez a probléma. Ne társkeresőn, mert az húspiac. Ne a gyakorin, mert ide nem azért jössz. Ne is szólítson meg a buszmegállóban, mert az cringe. Hű, de tágra nyíltak a lehetőségek. Igen, képzeld, a férfiak minden lehetőséget megragadnak, mert így sem egyszerű párt találniuk.


Azt sem veszitek figyelembe, hogy az, ha valakivel barátnőt láttok, nem ad ismeretet arról, hogy mióta és meddig fennálló állapot. Unokabátyámnak is volt egy időben barátnője. Mégis előtte is, azóta is évekóta magányos - nem jókedvében. Mellesleg 190 magas, sportban is, tanulásban is élen járó, mérnökdiplomás srác.

Másik unokabátyámnak sosem volt párkapcsolata.

Nekem is volt olyan időszak, amikor volt barátnőm - úgy, hogy előtte is, utánna is évekig(!) nem. Gyötrelmes időszak volt átvészelni, és újra párt találni is.

Ellenben akikkel szakítottunk (mind az én két barátnőm, mind az unokabátyámé, legfeljebb _egy hónapon belül_ már új pasival voltak - és ennek is csak az szabott korlátot, hogy mikortól _akarták_.)

Ellenben nővéremet csak akkor nem láttam fiú nélkül, amikor nem akart magának. Minden más időben azonnal volt neki.

Nekem az utolsó barátnőm, míg én évekig nem találtam ismét párkapcsolatra, ő _három_ (3!) pasin is túl volt már addigra.


Ezt jelenti a párkeresés egy férfinek, és ezt egy nőnek.

De teljesen felesleges ecsetelnem, olyan, mintha a palotát sosem elhagyó grófnőknek ecsetelném az utca embereinek sorsát. Fogalmatok sincs, és nem is lehet. És pont olyan a gőgötök is.

szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

33. Újra a józan észnek mondasz ellent.

Hisz minden nőre aki váltogatja a férfiakat, UGYE JUT EGY FÉRFI.

Aki hármat cserélget arra 3 különböző férfi jut.

Érted vagy ez már túl logikus a te beszűkült gondolkozásodnak?

Mondtam.. minden józan paraszti észnek mintha híján lennél, pedig az írásod olyan, mintha szorult volna beléd értelem.

szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

És odáig nem jutottál el, hogy ugyanarra a néhány férfire jut több nő váltogatva, míg a többség egyszerűen periférián marad?

Nem tilos ám gondolkodni.


Ez pont az a helyzet, mint amikor a lány ugyanannak a nagymenő, fültágítós, felnyírt hajú srácnak hódol, akinek abban a hónapban ő már az ötödik csaja, majd óva intjük, hogy sok jóra ne számítson tőle, de "ő igazából nem olyan, ő nagyon érzékeny fiú ám", majd megcsalva sír a friendzone-ba száműzött srác vállán, hogy miért mindig ezeket a tahó pasikat találja meg, és hogy "miért nem lehet minden srác olyan kedves és jó, mint te", majd mikor felvetjük, hogy dehát mi itt vagyunk, rövid system error után "őőő... te nagyon rendes fiú vagy, és egyszer majd nagyon boldoggá teszel valakit, de mi maradjunk csak barátok". És megy ugyanúgy a következő fültágítós, felnyírt hajú nyáltócsa irányába.


Nem hibáztatható ezért persze a lány. Evolúcionálisan bele van kódolva, hogy a környezet domináns nőfalója iránt vonzódjon szexuálisan, a józan észt felülírja a sokkal mélyebb gyökerű ösztön, az állatvilágban is ugyanaz az egynéhány alfa hím párosodik a nőstények mindegyikével váltogatva, míg a béta hímek többsége teljesen margóra szorul.

szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

#33 az a három férfi, akit elfogyasztott a volt nőd, azokkal mi a baj? Hiszen ők is férfiak, ez azt jelenti, hogy 3 férfi talált magának párt. És a többi.


A másik, nagyon felszínes vagy. Le vagy döbbenve azon, hogy egy 190 centis, mérnökdiplomás ember nem talál magának nőt... Egy ember nem csak ennyiböl áll, ha unokabátyád igrn, akkor őszinte részvétem.


Ismerkedési lehetőségek. A két legalját említettem (társkereső és gyakori), akkor ebből az következik, hogy nekem sehol nem jó? Pedig nekem is van párom és exeim is. Akkor hol jöttem vajon velük össze, ha nekem minden rossz?


Amúgy mit sírsz, ha van feleséged? Vagy valakit gyorsan elvettél, nehogy eltávolodjon, aztán a számításaid alapján soha többé ne találj magadnak nőt?

szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"#33 az a három férfi, akit elfogyasztott a volt nőd, azokkal mi a baj? Hiszen ők is férfiak, ez azt jelenti, hogy 3 férfi talált magának párt. És a többi."


Tényleg úgy érzem, mintha egy szobanövénnyel kommunikálnék.


"A másik, nagyon felszínes vagy. Le vagy döbbenve azon, hogy egy 190 centis, mérnökdiplomás ember nem talál magának nőt... Egy ember nem csak ennyiböl áll, ha unokabátyád igrn, akkor őszinte részvétem."


A szavak kiforgatásában nagy vagy, csakhogy én ezt arra írtam, hogy se nem 175 centis, se nem pocakos, se nem műveletlen.


"Ismerkedési lehetőségek. A két legalját említettem (társkereső és gyakori), akkor ebből az következik, hogy nekem sehol nem jó? Pedig nekem is van párom és exeim is. Akkor hol jöttem vajon velük össze, ha nekem minden rossz?"


Mondom, a nővéremnek szintúgy nem kellett megküzdenie, ahogy az exeimnek sem, még csak tenniük sem kellett, őket keresték meg.

Nővéremnél konkrétan a pasija már akkor lestipiatopizta, amikor még kapcsolatban volt, hogy amikor szakítottak, egyből rá is írt. Hű de nehéz dolga van egy nőnek.


"Amúgy mit sírsz, ha van feleséged?"


Úgy hívják, hogy empátia. Gyakorolhatnád ezt az emberi tulajdonságot, grófkisasszony. Csak mert nekem szerencsém volt, nem jelenti azt, hogy elfelejtem a nehéz élethelyzetben lévő embereket.


Hova tovább, vannak nők, akik a sokadik tahó után, adott esetben magukat felcsináltatva jutnak el oda, hogy most már így 30 felett jó volna egy megbízható pótapa, aki nevelné is más gyerekét, és nem hagyja ott.

Ilyenkor aztán a keserű sorsú férfi vagy belemegy ebbe a dealbe, vagy lemondhat a családról.


Mert gyereket nevelni nem a tetkós nyakú fog, idillien tologatva a dupló vonatot a kisbabával. Az utána is kefélni fogja inkább a nőket.

szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki a szobanövényes részt kérlek. Komolyan kérlek meg erre. Elhiszem, hogy hülyének nézel, nem is vitatom, hogy nem lennék az, de áruld el nekem, amikor rá akarok világítani, hogy amikor egy nő talál maganak párt, akkor egy férfi is... Abban mi a szobanövénység? Vagy ők nem férfit találtak maguknak? Vagy ők mind 10/10-es modellek voltak? Vagy mi a p.csa komolyan mondom, te konok ember, te nem empatikus vagy, hanem egyszerűen csak ragaszkodsz egy eszméhez és kész...


Amúgy igen, sok nő felcsináltatta magát...és??? Hogy a retekbe jön ez ide?? (erre majd nyilván kapok egy engem lesajnáló mondatot)

Ne haragudj, de nem fogom sajnálni azt a férfit, aki belemegy egy számára teljesen nyilvánvalóan lehúzó kapcsolatba, csak azért, hogy ne legyen egyedül!! Ha önként belemegy, hogy felneveltessék vele más gyerekét, akkor miért a nő a hibás? Miért mindig a nő a hibás? Gondolom te is az az ember vagy, aki ha hall egy megcsalásos esetről, teljesen mindegy, melyik fél lépett félre, akkor is a nő a hibás.

Egyéni döntési képesség.


Még szerencse, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő, gyereket sem akarok, és nem (tetkós nyakú?? Látom neheztelsz a tetkósokra is) egy szkinhed külsejű vadmotorossal élek együtt, hanem egy teljesen átlagos férfival, aki nem alfa tipus, inkább béta. Még csak nem is 190 cm :)

szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

"Fejtsd ki a szobanövényes részt kérlek. Komolyan kérlek meg erre. Elhiszem, hogy hülyének nézel, nem is vitatom, hogy nem lennék az, de áruld el nekem, amikor rá akarok világítani, hogy amikor egy nő talál maganak párt, akkor egy férfi is..."


Az, mert vannak férfiak, akik havonta másik nővel vannak, nem azt jelenti, hogy a tíz nő mellett tíz férfi is párt talál. Ilyen nehéz a matek?


"Ha önként belemegy, hogy felneveltessék vele más gyerekét, akkor miért a nő a hibás? Miért mindig a nő a hibás?"


Inkább dögöljön meg egyedül, ugye? Vannak, igen, akik belemennek ebbe a dealbe. Mert még ez a kényszerszűlte kompromisszum is jobbnak tűnik, mint egyedül, magányosan leélni az életet.

Te semmit nem tudsz erről a világról. "Minek megy bele?" azt hiszed, egy férfi is úgy válogathat ebben, mint egy nő.

szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Én már sok pasinak fizettem a szexért,sokat örököltem a nagyitól..19L
szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!