Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért nem fizetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem fizetnek a szexért?

Figyelt kérdés
Itt most egy átlag hétköznapi férfire gondolok viszonyitásképpen.De ahogy elnézem az igényeket azért sok pasas túlsulyos csajoknak is fizet,amihez nekem már nagyfokú aberráció kellene.Tehát még a viszonyitási alapnál is látszik hogy egyáltalán nincs egyenjoguság.Ugye forditva egy túlsulyos pasasnak senki nem fizetne a szexért.Ha egy nő fizetni is a szexért egy pasinak annak 10-es skálán 20-asnak kellene kinéznie.
szept. 18. 11:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

"Azért, mert sok férfi egyszerűen más módon nem jut testi érintkezéshez."


Elfelejted hozzátenni, hogy milyen férfiak akikről ezt ellehet mondani.. sok olyan férfi aki ezért a kisujját se mozdítja, csak úgy a semmire várja, hogy egy nő levetkőzzön előtte.🫠

szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

#21


Láthatóan vagy egy kialakult kép a fejedben ezekről az általad megvetett férfiakról, de sokat kell még látnod ebből a világból.

Egy nő ismerősöm egyszer annyira nem értette, hogy nem tud egy férfi normális szöveggel és átlagos megjelenéssel párt találni, hogy kísérletképpen, "majd ő megmutatja", felregisztrált férfiként hamis képpel egy társkereső oldalra...


Ajánlanám neked is ennek megtapasztalását. Sok dolgot, amihez most ingyen jutsz, és amit kézenfekvőnek veszel, átértékelnél ezután.

szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

#20 nem értesz. Látszik, hogy csak a külsőn jár az eszed.


Nem átlagosan kinéző nőkre gondoltam, hanem átlag, NEM prosti nőkre.


Nem értem, hogy a kérdező miért kéri ki magának, hogy ő nem lehet prosti.

szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

"Látszik, hogy csak a külsőn jár az eszed."


Ez elég gyenge hárítás. Prostikról és a szexuális téren meglévő/hiányzó lehetőségekről volt eddig szó. Ebben mibe kezdjek bele? Hogy vajon melyik kötet a kedvencük a Harry Potterből ezeknek a nőknek?


"Nem átlagosan kinéző nőkre gondoltam, hanem átlag, NEM prosti nőkre."


A-a. Konkrétan ezt írtad:


"Kérdező, nem értelek. Egy átlag férfinak minek fizetnél a pénzért? Egy átlag nőnek se fizetsz."


Pedig bizony fizetnek átlagos nőnek is a szexért.

De amennyiben arra gondolsz, hogy a nem prostituáltaknak a férfiak sem fizetnek - a prostitúció nem egy szakma. Nem kell elvégeznie senkinek az OKJ-s képzést, hogy "hivatásos" legyen. Bárkinek, úgymond "nem prostinak" is fizethet egy férfi szexért bármilyen alkalom szülte helyzetben, és ez nem is feltétlenül kell, hogy direktben értendő legyen. Akár egy autós oktató is a sikeres vizsgáért.

És egyébként bármely nő eladhatja a szüzességét akár milliókért is - ellenben egy férfi sok esetben éppen hogy maga fizet azért, hogy elvegyék tőle. Ez is beszédes.


A jelenség, amire a kérdés fel akarja hívni a figyelmet, ez. Nem az, hogy nem lehet. Hanem hogy a férfiaknak ilyen hátrányos helyzetük van ezen a területen.

És mielőtt téveszméid lennének: a férfi prostituáltakat is jelentős részben férfiak keresik meg. Vagy idős nők, de ne gondold, hogy egy valahogy is kinéző nő rászorul arra, hogy fizessen a szexért, mert elég csak lemennie a diszkóba. Neki előbb fizetnének, minthogy őneki kellene.

szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Ember, neked mi bajod van??


"Kérdező, nem értelek. Egy átlag férfinak minek fizetnél a pénzért? Egy átlag nőnek se fizetsz."


Igen!!! Egy átlag nőnek, aki NEM prosti! Felfogtad? Csak te egyből egy átlagos kinézetű prostira gondoltál.


Hogy magyarázzam még el neked?


Bár erre is biztos kapok egy regényt válaszul, hogy de miért neked van igazad és miért a nők a szemetek.

szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Leírtam, de eszerint feleslegesen, hogy a prosti nem egy külön munkakör a társadalomban. Nem kell hozzá szakmát elvégezni.

Az is fizettség egy nőnek a szexért, ha elengedi a főbérlő az egyik havit szexért. Vagy munkáltató ezért vesz fel / lépett elő egy _átlagos nőt_ egy bizonyos pozícióba.

szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy szerinted minden nő prosti, de szakadj már le erről, menj el gyúrni, aztán várd, hogy majd a milliomos homokosok fizessenek neked mindent.
szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Nem, nem ezt mondtam, de látom, nem sikerült redukálnom a tartalmat a felfogóképességedhez.
szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

21 vagyok.


22. Hagyjuk ezt. Egy átlagos férfi egy átlagosnak nőnek udvarol, tényleg kicsit megembereli magát akkor igenis juthat női testi érintéshez.. ahogy, mint ugye, ha valaha léptünk már utcára akkor nap, mint nap látunk párokat...

Csak ugye ezek a "teljesen átlagos, normális" férfiak ezen az oldalon 10000x megbeszélték már, hogy na nem fogunk egy randin a nőnek kávét fizetni, nem fogunk futni utána, nem fogjuk meglepni a második randin egy szál virággal.

Jaaaaa. Hogy akkor mégsem olyan átlagos már az a pasi, hanem jóval azalatt... De még, ha a külseje átlagos is, akkor se már csak azért se húzza fel magát ilyenekkel.

Akkor ne kelljen nő, el lett mondva 100x.


Annyit nehezen, de elhiszek, hogy az internetes társkeresőzés biztos jobban fekszik a képeken is szép embereknek, hisz ott csak és kizárólag azzal tudod megfogni a másikat. De ha a való életbe megyünk, akkor átlagos NORMALIS férfiaknak vannak párjaik.

szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Mondom, nagy tapasztalás lenne, ha próbát tennél. És nem, még csak társkereső sem kell. Próbálj meg itt, csak szövegalapon randiig eljutni valakivel.


A probléma gyökere az egyébként, hogy amit ti átlagos pasinak tartatok ("lám, még neki is van barátnője"), az messze nem átlagos. Én, hogy most egy példát mondjak Andrew Garfieldről is olvastam itt, hogy átlagos pasi.

Na, ha ez a mérce, máris megmagyarázza, miért maradnak periférián a valóban átlagos pasik.

szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!