Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen is volt ennyi lúzer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is volt ennyi lúzer, puhapöcs, incel stb. vagy ez csak a modernkor következménye?

Figyelt kérdés
Szerintem régen nem volt ilyesmire idő. A szűzfarkúnak is el kellett menni pákászni, halászni, vadászni, stb., ha életben akart maradni. Vagy felcsapott béreslegénynek, vagy elment remetének aki minden alapvető túléléshez szükséges dolgot kiismert. Úgy általában nem azon kattogtak az emberek a négy fal közt, hogy jajj istenem szűz vagyok, nyomi vagyok stb.

szept. 16. 16:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
11%

30

Marhára birom amikor okoskodva írjátok ismeretlenül ezeket a "csak kicsit tenni kéne magatokért" és hasonló dumákat.... Mintha ismeretlenül tudnátok melyik incel pontosan milyen próbálkozásokon és elutasításokon ment keresztül. Javaslom nézz fel kicsit az internetre, ott még kifejezetten jóképű inceleket is lehet találni, akik mesélnek az elutasításról, ebben a kegyetlen női fasizmusban és szociál-darwinizmusban amiben élünk csak azoknak jut csaj akik megfelelnek a trendek által diktált elvárásoknak, és igazi árják a nők szerint.

szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

30

Arról nem is beszélve, hogy a szolgasorba született férfiak és nők gyakran egész életen át az ellenkező nem egy csoportját ismerték csak, és azok közül kellett párt választaniuk, nem volt meg ez a szociál-darwinizmus mint most, ha csak a kapcsolati szempontot nézzük, akkor az is sokkal jobb volt mint a mai.

31 voltam.

szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
17%

“ Mintha ismeretlenül tudnátok melyik incel pontosan milyen próbálkozásokon és elutasításokon ment keresztül.”


Pontosan. Engem speciel már a non-verbális viselkedésük is nagyon zavar, nagyon alázónak tartom. Ott vannak egy csoportban és én is ott vagyok és egymás kvalifikálják ( milyen jó a hajad, ruhád, milyen ügyes vagy, mennyire figyelmes vagy, milyen jó a humorod, észjárásod stb), egymást figyelemmel díjazzák már startból (ilyenkor nyilván a semmire megy ez, csakis külső, náci alapon), engem pedig levegőnek néznek, ha meg igyekeznék mondani valamit, figyelmet kicsikarni akkor rosszallóan néznek, passzív agresszívek, megpróbálják kiforgatni amit mondok, hogy idiótának tűnjek (ugye, hogy meglegyen a hülye fizimiska és idióta személy közti asszociáció a borsószemnyi kis agyukban, a kognitív disszonanciájukkal semmit sem tudnak kezdeni) és ha én is válaszolok a rosszindulatra akkor nyiltan agresszívvé válnak, csoportosan, összetartóan lépnek fel velem szemben, meg igyekeznek eltűntetni, mindenkinek rosszat mondani, hogy milyen szemét és akadékos kellemetlen ember vagyok. Tehát már non-verbális szinten megkezdődik ez a kiközösítés és alázás, majd ezt követi a verbális majd fizikai szint.

szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

33

Pontosan ez van, aztán még utána ők lesznek az áldozatok te meg a fasiszta nőgyűlölő, holott ők a legnagyobb nácik, és a média meg a politikusok is az ilyen embereket szopják fel, meg bizonyos országokba mint pl már a Britteknél is megszavazták, hogy simán feljelenthetnek incelségért. A feminizmus egykor inspiráló és lélekbemarkoló ügy volt, mára már undorító szociál-darwinizmussá, fasizmussá és domináns kultusszá vált. Én csak azt remélem, hogy az incelek számának növekedése majd sok békés inceltüntetést fog eredményezni a szélsőséges pogromok helyett, és majd meglesz a megfelelő társadalmi nyomásgyakorlás ami alapján a politikusok igen is elkezdenek majd foglalkozni a fiatal férfiak válságának megoldásával és a 2 nem közötti viszony kiegyenlítésével.

szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Meg még annyi, hogy erre mondják az okoskodók, hogy nem próbálkozol, nem hívsz randira nőket meg stb, de ha már az első jelek azt mutatják, hogy undorodnak, gúnyosak, semmibe vesznek mintha egy kis patkány lennél az utcán, akkor minek is tovább próbálkozni, hogy még bilincsbe is veressenek?
szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Bekecs Béla ***** válasza:
24%
Lehet változtatni, szemelyiseg es fizikai trening. Hajrá ezek amiket ti itt irogattok siralmas. Megpróbáljatok a sajat balfaszsagotokat a gonosz rossz naci csajokra fogni. Undorodom toletek. Csodalkoztok, hogy botot dugnak a seggetekbe meg ongyik lesztek mikor 3 srac csesztet?
szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Igen, azok unalmasak amiket mi írunk, az egymondatos sablon az bezzeg nem...
szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 nb2019 ***** válasza:
100%

Sose voltam a lányok kedvence, én voltam a szemüveges "tudós bagoly" az osztályban. Ennek megfelelő mennyiségű pozitív tapasztatot is szedtem össze. És igen, ez egy ördögi kör: Ha nem vagy a "top" akkor nem lesz pozitív visszacsatolás, ha nincs pozitív visszacsatolás, akkor nem leszel a "top". Ez van, ez az alaphelyzet. Mit tehetsz?


1: Elfogadod ezt, éled az életed. Építhetsz sikeres karriert, lehetnek hobbijaid, barátaid. Amit többen is írtak: járj le kondozni, ha alapból nem vagy "jóképű" szebb ugyan nem leszel, de sportosabb lehetsz. Okosabb lehetsz. És igen, sikeresebb is lehetsz, mert küzdesz, teszel magadért, ami vonzó a nőknél. Még mindig nem te leszek a top, de a fenti tevékenységek során, annak köszönhetően van lehetőséged előrébb jutni a "nőügyek" terén is.

2: Elkönyveled, hogy nincs hova fejlődni, kikiáltasz mindenki mást hibásnak a sanyarú sorsodért, és csak süllyeszted magad még lejjebb ebben a posványban.


Képzeld magad a másik oldalra, egy nő helyébe, és válasz, te az 1-es, vagy a 2-es jelöltet választanád?


Ahogy valamelyikőtök írta is: Mindenkinek egy élete van. Ehhez kapott egy induló helyzetet, ami lehet bármennyire is igazdágtalan, onnan már rajta áll merre indul vele.

szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

38

Ha nő lennék a kettes jelöltet, és tudod miért? Mert egy életunt önbizalomhiányos frusztrált nihilista ember végre megtalálhatná az élete értelmét és az új reményt, onnantól a világot jelenteném neki, míg az optimista első jelölt könnyen lehet, hogy félrekefélgetne jobb nőkkel, hogy kiélje a vágyait amit eddig nem tudott, és úgymond szinteket lépjen.

szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 nb2019 ***** válasza:
100%

Hm. Értem a gondolatmenetedet, csak sajnos ez ott siklik félre, hogy ugyanabból a kisebbrendűségi érzésből indul ki, mint amit érzel. (Persze, hisz azt kérdeztem, hogy a nő helyében te...)


Ezzel szemben azonban a nők többségét (persze lehet nem mindenkit, és neki akkor az incel a főnyeremény, csak nehéz megtalálniuk egymást) nem ez a szorongó állapot jellemzi, hanem szeretne a párjára tényleg egyenrangú félként tekinteni, vele együtt fejlődni. Ez viszont csak az 1-essel sikerülhet, még ha benne is van a veszélye a megcsalásnak.


Ha nem így lenne meg sem születik ez a kérdés, hisz mindeni az életunt, kiábrándult pasira vágyna. (Mondjuk ekkor ő pont nem lenne ilyen, hisz ő lenne a főnyeremény a csajoknál, szóval ez így ellentmondás lenne.)

szept. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!