Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyesfajta modernk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyesfajta modernkori ismerkedési rituálét negatívan élnétek meg, vagy azért valahol lenne benne spiritusz?

Figyelt kérdés

Legutóbb már kissé magas véralkoholszinttel odaültünk barátaimmal egy társasághoz, és úgy ítélte meg a központi idegrendszerem, hogy most képen meg kell mutatnom a péniszemet. Hát ezt meg is tettem, és végül is egész pozitívan reagálták le.

Ez működhet a továbbiakban is, vagy egyszeri múlandó szerencse?


2022. dec. 29. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum röhögnék egyet, hogy ilyen szánalmas valaki.
2022. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nincs csajod...
2022. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az alkohol miatt tűnt neked úgy, hogy pozitívan reagálták le.
2022. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én befejezném az ismerkedést.

Azt, hogy működhet-e továbbra is az emberfüggő. Valakinek ez is bejön ezek szerint. Mindenesetre furcsa módját választottad az ismerkedésnek.

2022. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetnél láttam olyat,hogy futás lett a vége,mert az új társaságnak nem tetszett annyira,mint az idióta haverkodónak.
2022. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én tökre értékelném, ha egy csaj megmutatná képen a punciját. Minek fussunk fölösleges köröket, ha tetszik jó, ha nem tetszik nem jó.
2022. dec. 29. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy tökre értékelnéd. Csak van az a dolog, hogy a nők nem a fszodra kíváncsiak első körben. Lehet, hogy te úgy érezted, hogy jó volt a fogadtatás, a hátad mögött meg már terjed a hír, hogy van ez a retardált aki a fszát fényképezi meg mutogatja.
2022. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Modernkori ismerkedési rituálé...az, inkább egy aberrált elmebeteg perverzkedése egy épen bekkattant pillanatában, az ilyenek miatt lassan már egy egész tárat beleeresztenek a nők a hozzájuk normális ismerkedő szándékkal közeledő férfiakba.
2022. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, jó, elárulok egy titkot. Ha egyszer egy ismeretlen nő odamegy hozzád és mutat egy képen a nemiszervéről, akkor nem a nemiszervét mutatja meg, hanem a nemiszervén lévő chlamydiát.


Be voltál nyomva, senkinek nem tetszett, csak olyan szánalmasnak tartottak, hogy megsajnáltak és ezért nem küldtek el a halálba. Ne csináld többet, a saját érdekedben.

2022. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem vették észre….
2022. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!