Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen is volt ennyi lúzer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is volt ennyi lúzer, puhapöcs, incel stb. vagy ez csak a modernkor következménye?

Figyelt kérdés
Szerintem régen nem volt ilyesmire idő. A szűzfarkúnak is el kellett menni pákászni, halászni, vadászni, stb., ha életben akart maradni. Vagy felcsapott béreslegénynek, vagy elment remetének aki minden alapvető túléléshez szükséges dolgot kiismert. Úgy általában nem azon kattogtak az emberek a négy fal közt, hogy jajj istenem szűz vagyok, nyomi vagyok stb.

szept. 16. 16:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%

Sikertelen pasik mindig voltak, de ez az incelség a modern kor következménye.


Én az első internetes generációhoz tartozom (30-as korosztály), és állítom, hogy sem a 2000-es évekbeli chat.hu-n, sem a gyaloglo chat-en, sem a myvip.com-on nem MSN-en soha, egyetlen incellel nem találkoztam.


Az incelség a 2010-es években jelent meg. Tehát a modern kor terméke.

szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
33%
Ha megoldást nem tudsz írni, akkor miért vinnyogsz? Miért írsz ki olyan kérdést, amit mindenki tud?
szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
45%

figyi már fordítsuk csak meg:

régen hogy ismerkedtek? szomszád faluban, illetv faluban, vagy pesten aki pesti volt.

Tehát Juliskának 2-3 férfi volt aki szóbajöhetett mint férjnekvaló.


most?

ha kinéz egy kicsit átlagosan egy lány, kb 100 random csávó ír rá facebookon, vagy bármi online platformon havonta, hogy na nem-e lehetne e. plusz ismerősök ismerősei stb.

Akkora igányek vannak pl az Instától, hogy szerencsétlen "nyomik" labdába sem rúghatnak, még ha amúgy pl nem is lennének azok.


defináld mit értesz életképtelenség alatt?


én pl azt is ha 40 es szingli nők sírnak hogy akkora igényeik vannak, hogy nincs egy "normális" pasi sem a földön :D

szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az emberi igények exponenciálisan növekedtek. Fura módon, de a fejlett világban a szelekció működik. Talán nincs is ezzel semmi baj.
szept. 16. 16:31
 5/42 anonim ***** válasza:
58%

Ez mind a modern kor találmánya, ezt hozza a média és a net.

Nem méregették a faxukat még 20 éve sem, hanem törekedtek hogy sikerüljön valakivel össze jönni.

Nem dicsekedtek az incelek hogy hányszor recskáznak naponta, meg ki hogyan csinálja.

szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Nekem megdöbbentő felfedezés volt itt a gyakorin, hogy mennyi incel, saját farkába szerelmes vagy épp a farokmérete miatt frusztrált, cuckold, sub, vagy önmagát heterónak hívő biszex csávó szaladgàl köztünk. Lassan már szinte az a deviáns, aki nem nyomi, hanem rendszeresen szexel nővel/nőkkel és rendben van a szexualitásával.
szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%

3-as kapcsán némi szociológiai tényt hadd hozzak ide.

Faluhelyen a klasszikus paraszti társadalmakban nem az volt, hogy ismerkedtél, aztán azzal keltél egybe, akivel szerelmbe estél. Persze, udvarolhattál, állíthattál májusfát a neked tetsző csajnak, azok meg odaadhatták a keszkenőjüket a búcsúban táncmulatságkor a nekik tetsző pasinak, de végeredményben, házasságkötés kérdésében, hogy ki lesz a párjuk egy életre, abba nem volt beleszólásuk. Azt a családfők döntötték el a fiatalok feje felett, alapvetően gazdasági érdekek mentén. Így aztán lehet, hogy az olyan pasi, aki ma incel lenne, elvehette a falu Blake Lively-ját. De a lényeg, hogy idővel minden faszinak lett nője, bárhogy is nézett ki, vagy bármilyen mulya is volt.

szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Ez kb. a 20. század közepéig így volt hosszú évszázadokon át.
szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
44%

6

Azt is tegyük hozzá, hogy 10-es skálával mérve minden csaj, aki csak a 3-as szintet megüti (akár úgy, hogy csúnya, de jó a teste vagy fordítva),

a., foglalt,

b., nem hajlandó szóba állni 5 alatti csávóval, mert tudja, hogy hozzájut minimum 5-ös pasihoz is. Ezért van annyi incel faszi az 1-4 kategóriában, de még az 5-6-osoknak se könnyű a pálya.

szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

7#

Ez érdekes. Igaz, hogy semmilyen korban sem volt jobb, csak esetleg másabb. Mindnek vannak előnye és hátránya. A paraszti kulturában a tulélélést tartották szem előtt, ugyanakkor az urbánus környezetben többek közt erkölcsi fertőbe csapott át.

szept. 16. 17:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!