Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen is volt ennyi lúzer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is volt ennyi lúzer, puhapöcs, incel stb. vagy ez csak a modernkor következménye?

Figyelt kérdés
Szerintem régen nem volt ilyesmire idő. A szűzfarkúnak is el kellett menni pákászni, halászni, vadászni, stb., ha életben akart maradni. Vagy felcsapott béreslegénynek, vagy elment remetének aki minden alapvető túléléshez szükséges dolgot kiismert. Úgy általában nem azon kattogtak az emberek a négy fal közt, hogy jajj istenem szűz vagyok, nyomi vagyok stb.

szept. 16. 16:01
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
De manapság már a vidéki ember is urbánus életmódot folytat
szept. 16. 17:39
 12/42 anonim ***** válasza:
64%
Állítólag Newton is szűz volt, pedig aztán ott volt ész, társadalmi élet, meg ilyenek. De lehet pusztán aszexuális volt.
szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
16%
Én még a mentőben is ütném, aki ilyen szavakat használ, hogy "incel". Ez a takony ótvarság legelső ismérve, hogy sok csicskaveréb képtelen magát MAGYARUL kifejezni.....
szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
77%
Incel cancel
szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
66%
Gyengül a férfi nem, az átlag tesztoszteron szint csökkenőben van nagyon. Ez is közre játszik az biztos. Sok talpra esetteb lány ismerősömben több tökösség van, hamarabb kérném meg őket segíteni bármiben mint némelyik fiú ismerősöm.
szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

15#

Olvastam, hogy ez a sok kemikália odavág a nemi hormonok képződési mechanizmusának. Vannak közvetett hatásai a talajokban és a felszíni vízhálózatban is. De vannak közvetlen dolgok. Az apám érkatasztrófáiba halt bele. A vége felé már tíz féle pirulát szedett, köztük 35 éve koleszterin csökkentőt. Bezuhant a tesztoszteron szintje, amit a szervezet a koleszterin segítségével állít elő. Még nem is olyan rég tevékenykedett a ház körül, mikor anyám álltál megsajnált cigányasszony jött az összekészített használt étolajért stb. Ez a sárgalapos megvádolta az érkatasztrófákkal súlytott apámat, hogy megakarta erőszakolni

szept. 16. 20:04
 17/42 anonim ***** válasza:
68%

Ha voltak is régen ilyen emberek, nem volt internet hogy kiírják.

A házasság elvárt és kb kötelező dolog volt még pár évtizeddel ezelőtt is, ha valaki legkésőbb a húszas évei elején nem volt házas, az nemtől függetlenül szégyen volt. Vidéken különösen, de a fővárosban is nagy volt a társadalmi nyomás. Nagymamám idejében már hisz alatt házasodtak átlagosan az emberek, mert ez volt az elvárt és a “normális” nameg nem is annyira volt opcio olyan sokáig a szülők házában élni mint manapság. Gyorsan kinéztek egy tetszőleges kérőt aztán annyi. Az én nagymamám is 14 évesen ismerte meg a papát 19 évesen kb már házasok voltak amint hazajött a kötelező katonai szolgálatból az öreg. De mertek volna négy év beszélgetés (mert más nemigen volt hiszen a tiszta szobába se mehetett még be a papa) után “szakítani”, szerintem meg is verték volna őket, hogy szégyent hoznak a családra. Ezt csak azért mondom el, mert a házasság mint olyan nem éppen döntés kérdése volt, még ha a fiatal naiv kamaszok meg fiatal felnőttek el is hitték, hogy ők akarjak ezt. Így igazából mindegy is volt milyen a pár férfi része mert hacsak nem volt valaki homoszexuális, az nem volt forgatókönyv hogy ne házasodjon meg. Bár ott a faluba volt olyan bácsi is aki a felesége halála után költözött össze egy “””barátjával”””” de ez más kérdés.

szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
0%

#12


Newton ha szűz is volt, akkor saját elhatározásából maradt az, nem azért, mert nem tudott magának nőt szerezni.

Newton bármikor talált volna magának nőt, mivel, bár nem volt egy kellemes ember, de egy zseni volt, és magas rangú személy, a Cambridge-i Egyetem matematika Lucas professzora volt (ezt a rangot töltötte be Stephen Hawking is).


Szóval Newton (esetleges) szüzessége egyáltalán nem hasonlítható az incelek/sikertelem pasik szüzességéhez. Az inkább abból fakadhatott, hogy aszexuális és aromantikus volt, más dolgok kötötték le a figyelmét (fizika, matematika, okkult dolgok, teológia).


De egyébként elképzelhetőnek tartom, hogy voltak laza/egyéjszakás kapcsolatai, csak ezeket full magánügynek tekintette, és nem írt róluk sehol sem.

szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

szóval kérdező eddig mire jutottál?


én továbbra is tartom amgam a szempontomhoz, hogy így vagy úgy régen a kevésbé sikeresebb férfiaknak is lett feleségük, hiszen sokak számára nem volt ennyire nyílt a világ, kevés volt a választék, és elfogadhataltan volt ha valaki "öreglány" maradt, megszólták.


Most amit írtam valós dolog. Irreális elvárások sok sok nőben, mert a social emdiaban ezt látják. Tökéletes külső, pénz stb, aztán Ricsinek a suzomszádból meeg van egy lefingott 3-as golfja, meg raktárosként dolgozik.

Hát persze hogy nem kell még az amúgy a dm-ban dolgozó kasszás lányak sem, hiszen mit lát az instán? 40 üzenet hogy helloka...., olyanoktól akiknak - látszólag - Ricsitől 100x több dolga megvan.

És mit lát a dm-es lány? hmm helyesebb, pénze van, lehet nem kell dolgozzak se, vagy bevez a vállalkozásába, jobb élet stb stb stb. celebelecskék is ezt sugallják ugye hogy kirak egy krémet a facebookra, 3-400k-ért, aztán meg is van a lóvé semmit sem kellett tenni.

És nem ítélem el azt, aki a kényelmes életre vágyik, hiszen ki akarna 8 órát dolgozni minden nap, ha 8 perc alatt 10x annyi pénzt keres?


De: nem lehet mindenki celeb! ergo nem lehet minden pasi jómódú.

Aki pedig nem az, hátrányból indul, ez van sajnos.

De miért? Mert a social emdiabol ez jön.


Lásd Sebestyén Balázs, amit nyilatkozott: az az igazi képzavar, mikor egy átlagos vagy átlag alatti nő kirak egy képet magáról facebookra, aláírják 3-an hú de szexi, meg kap 100 like-ot, és elhiszi magáról, hogy Ő innentől kezdve egy modell.


Nem leszólva senkit, csak példa foglalkozások!


3-as vagyok.

szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Bekecs Béla ***** válasza:
69%

En erre annyit tudok irni az incelséghez, hogy mindenki maga dont a sorsárol.


Realizáljuk: nagyon keves olyan csaj es csavo van aki ugy szeletett, hogy 10/10.


Átlagoljunk, ha az atlag 5 csajba fasziba is a kornyezetet es korulmenyek mennyi +pontot dobnak rajtad?


Kockulni a gta elott 7napbol 6-ot 14orat az nem segit a pontjaid novelésén. Lemenni gymbe, focizni vagy olyan tevekenyseget vegezni ami hatassal van jo iranyba a kinezetedre lépsz egy szintet a csajoknál.


Forditsuk meg: Csajok


5-os csaj full atlag. Smink es ruha mennyi pluszt ad hozza az ertekhez? Ehez ha torodik a testevel akkor kozel 9-es pontot siman eler, egy alapvetően 5-os csaj.


Viszont nezzuk a masik oldalt, mikor a genetika nem volt hozzád kegyes. Kondi, sport, stilus stb lehetoseg adott feltudja minden embert dobni 5+-osra, csak akarat kerdes.


Aki lusta fasz az ne csodalkozzon, hogy nem kapja be senki a lőcsöt.

szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!