Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltaktól mit akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltaktól mit akarnak legtöbbször a férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy értem biztos kb mindenki anált akar, nem? Nehéz elképzelni, hogy átlag szexet akarna egy férfi. Főleg a luxus prostiktól. Meg persze mélytorok, kemény szopatás meg ilyenek?

szept. 16. 01:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

#10

Az a baj szerintem, hogy a legtöbb nő a szexpartner esetén is a szőke herceget várja fehér lovon sajnos. Ami valljuk be nem fog eljönn.

Ezzel nyilván nem azt mondja senki sem, hogy bárkivel le kell feküdni. De lehet néha érdemes egy értelmes emberrel kezdeni mint egy adoniszal aki kettő értelmes mondatot nem képes magából kipréselni.

Nyilván ez vonatkozik a másik félre is.

Illetve szerintem még a másik probléma ebben a szexpartner keresésben, hogy sokan össze mossák és keverik a tarskereső dologgal. Aztán megy az álszent duma és megjátszás.

Én 41 évesen többre becsülöm azt a nőt aki oda áll és képes magának és másnak is bevallani ő most csak azt akarja, hogy jól dugják meg mert hiánya van. Pont.

szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz elképzelni a "sima" szexet prostival? Van aki csak így tudja megtapasztalni. De olyan is van aki nem akar "fölös" köröket futni, csak szeretne dugni egy csinos nővel.
szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Lenyelés, 2x egy órában.
szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mandragora.gyoker ***** válasza:
100%
Hát gyors sexet. Nagyon kanos az ember és nincs nő a háznál akkor felhívsz egyet és már mehet is az unga-bunga :)
szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#10: Az anál meg a mélytorok eleve nem minden lánynál opció...

Hidd el, a vendégek nagy része sima aktust akar punciba, nem tudom honnan szedted ezeket a légből kapott állításokat.

#9-es voltam

szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Értelemszerűen azt amit nem kap meg otthon. Ez lehet alap vagy extra, attól függően milyen vastag a pénztárca
szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

4- es vagyok. Azt hittem egyértelmű a dolog, de akkor kifejtem…

Ugye azt kérdezed, hogy miért is járnak a férfiak prostituálthoz. Hát én azért voltam mert másképp nem megy. Örökké megmaradok a barát zónában. Lehetek én akármilyen normális pasas, ha bottal járok. Ezt csak nagyon kevés nő tudta elfogadni. Csúnya szakításaim is voltak. Be kellett látnom, ha szexhez „szeretnék jutni” az másképp nem megy csak prostival. Ugye érted miért tettem idézőjelbe? Vagy azt is magyaráznom kell ?

szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogy doromboljanak.
szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#11 ahogy a nők a szőke herceret várják, úgy a férfiak a szőke hercegnőt. Rengeteg nő van, aki nem a külsőségekre és a pénzre figyel egy férfiban, hanem az intellektusára, humorára.


Csak ugye ezek a nők általában nem a top 10-ben vannak, és azokat észre sem veszik a férfiak. Tudom, hogy hozzá tetted, hogy amit írtál, az a ferifakra is igaz, de ezt szerintem csak a rend kedvéért fűzted hozzá.


Én mindig megmondom, ha valakivel csak szexet akarok, aztán a férfiak voltak azok akik többet akartak...


#17 jó hogy nem értettem mit akarsz mondani. Mivel nem a kérdésre válaszoltál. Nem azt kérdeztem, hogy MIÉRT járnak az emberek prostihoz, hanem hogy mit kívánnak tőlük. Majdnem együtt éreztem veled, de a kioktató stílusod a szövegértési problémáddal társítva inkább idegesítő.


#18 😂😂

szept. 17. 01:09
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
17 -es vagyok. Hát te sem értettél meg elsőre szóval... én is csak mosolygok. És hidd el én elsőre is értettem a kérdésedet :)
szept. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!