Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok!Milyen élményeitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok!Milyen élményeitek vannak a prostituáltakkal?Tényleg mindegyik csaj unott arcú és csak azt akarja,hogy minél hamarabb elmenj?Voltak pozitív csalódások?Alakult ki minimális személyes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Beszámolókra lennék kíváncsi.A legjobb és a legrosszabb élményekre.Tudom,a rosszlányokon vannak beszámolók,de nem tudom,hogy megbízhatók-e.

aug. 28. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Az itteniek viszont tuti megbízhatók! Nem?


Háry János

aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát, meg kell válogatni. De nekem a legtöbb élményem nagyon pozitív, aranyos cserfes, full barátnős csajok voltak. Az egyik konkrétan össze akart velem jönni, minden nap írt-hívott.


Persze voltak rossz élmények is, bár az a profil alapján is benne volt a kovkázat. Álatalában előre tudható ki fog átverni.

aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Összeakart veled jönni? :D Elég meseszerűnek hangzik.Na jó,elhiszem,ha ez így volt.


Azért vagyok kicsit bizalmatlan a rosszlányokos beszámolók alapján,mert megfordult már az a fejemben,hogy mi van,ha a lányok saját magukat fényezik azért,hogy minél többen elmenjenek hozzájuk?

aug. 28. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

#4 Egy kicsit túlgondolod, másrészt meg tudod nézni kik írtak beszámolót. A legtöbbnek több valós értékelése van.


Lehet hihetetlennek tűnik, de ők is emberek és az igazán jó szex belőlük is vált ki dolgokat. (Mellesleg ritkán van olyan kuncsaft akivel valóban élvezik.)

aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Darabra vesznek, eljátszanak egy kínos szerepet, nyögnek mintha élveznének, te fizetsz, ajtó, helló.
aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én már nagyon rég jártam ilyen lányokhoz, de tényleg nagyon sok olyat lehetett kifogni, amilyet a 2-es írt. Full értelmes, laza, jó humorú, céltudatos (pl. valamire – saját vállalkozásra, iskolára, lakásra stb. – gyűjtő) lányt – egyébként azért is hagytam alább ezzel a dologgal, mert szerintem az utóbbi években ez a típus arányaiban megfogyatkozott, és sokkal több lett a „diszpécser” által futtatott, egy istállóhoz tartozó, buta, unott, a képeinek az életben finoman nem megfelelő csaj (az a kategória, aki régen mondjuk az utcán vagy a Nyugati aluljáróban volt fellelhető – ma már egy azték stricinek se megerőltető kivenni egy albérletet egy lakóparkban, meg csinálni egy profilt a lányoknak). És igen, nekem is volt olyan is, aki szeretett velem lenni, és tényleg el is élvezett tőlem. Összejönni mondjuk nem akart velem, de a 2-es biztos valami 10/10-es pasi jó testtel, nagy fasszal és sok pénzzel. :D
aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ja, és az a beszámoló a kamu, ami túlságosan sablonos, röviden írja le a dolgokat, és ugyanazzal a 10 pozitív jelzővel „ömleng”. Azt biztos nem igazi kuncsaft írta. Kis rutinnal észre lehet ezeket venni. Amelyik beszámolóban életszerű dolgok, apróbb részletek is megjelennek akár a lakásról, akár az eseményekről, az nem kamu.
aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Többel voltam már pár kamus és bele lehet futni átbaszosba de azt utána már lehet szűrni. Igen több pozitív élmény van több hirdetőt is ismerek valakivel tartjuk a kapcsolatot beszélgetünk is vannak nagyon jók csak válogatni kell.
aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer futottam bele kamusba, többi beszédes jó fej csaj volt teljesen jó volt minden .

Olyanhoz ne menj ahol nincs értékelés akkor az tuti kamu.

aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jópár rosszlánynál voltam sok éven át, összesen 2 vagy 3 kivétellel csak jó tapasztalataim voltak. Egy volt, aki nagyon gépies volt, egy aki a tipikus nagyon buta, meg egy aki borzasztóan nagy csalódás volt a képekhez képest.
aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!