Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltaktól mit akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltaktól mit akarnak legtöbbször a férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy értem biztos kb mindenki anált akar, nem? Nehéz elképzelni, hogy átlag szexet akarna egy férfi. Főleg a luxus prostiktól. Meg persze mélytorok, kemény szopatás meg ilyenek?

szept. 16. 01:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

2 féle ember jár prostihoz, az egyik az a fajta, aki máshogy nem jut nőhöz. Ők simán megelégedhetnek az alap dolgokkal is.

A másik csoport, akinek barátnője/felesége van, de az nem hajlandó bizonyos dolgokra. Anál, ilyen-olyan fétisek, BDSM, stb.

szept. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Hat ez eleg gaz, ha igY van. Segge meg a szaja kell, a legnőibb szerv meg erintetlen marad..hat...
szept. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1 és azok, akiknek lehetne nőjük, de nincsen, inkàbb fizetnek egy vagy több prostinak.


#2 ezzel egyetértek... :( ilyen a férfiak hozzáállása valamiért, én sem értem.

szept. 16. 02:53
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező! Én mozgássérült férfi vagyok bottal járok. At hiszem ezzel mindent el is mondtam....
szept. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 ne haragudj, de nem értelek, számomra nem válaszoltad meg a kérdést.
szept. 16. 06:14
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Én kifejezetten 20-24 éves lányokhoz megyek, mert 25-30-évvel fiatalabbak nálam és szeretem ha a szájukba élvezek. Nem kell anál, sem durvulás.
szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
Mint minden nő: csak pénzt.
szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez következik abból, hogy ezek az emberek rá jöttek, hogy nem mennek bele a sok lehúzós vacsorába, vagy randiba, ruha vásárlásba ahol az esetek 99%-ában úgy sem lesz semmi komoly, szex meg végképp.

szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom ezt a megállapítást úgy tetted, hogy fogalmad sincs az egészről.
szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7 milyen minden nő? Férfiakról kérdeztem, de te annyira nőgyűlölő vagy, hogy még ilyen kérdés alá is ideböfögsz néhány szidalmazást.


Köszi #6, hogy leírtad a véleményed!


#8 igen, aki csak szexet keres annak lehet megéri. Nőként már én is elgondolkodtam a férfi prostin. Nincsenek kellemetlen beszélgetések, ott tényleg az történik, amit én akarok (mivel szolgáltatás, kell neki a jó visszajelzés).


#9 bírom ezeket a hozzászólásokat... Akkor írd le, hogy működik. Ha nem akarod, akkor ne is szólj hozzá.

szept. 16. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!