Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keményen felkopik a prostituál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keményen felkopik a prostituáltak álla! Az elmúlt 6 hónapban egyetlen egyszer sem voltam úgy prostizni, hogy ne panaszkodott volna, hogy mennyire lecsökkent a vendégek száma! Ezelőtt ilyenre még a 2009es válság alatt sem volt példa. Mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Mai árakon én is visszavettem a látogatások számát, de ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül, sőt, az utolsó mohikánok között lehetek akik egyáltalán járnak.

aug. 17. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Már prostizni sincs pénze az átlagembernek, nem hogy kapcsolatra.
aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Az Orbánéknak az idióta felesleges családtámogatások helyett, ami csak a lakásárakat növelte, inkább a prostizást kéne támogatniuk.
aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem kell mindent elhinni amit mondanak!
aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3. Miért lenne jó nekik, ha hazudnának? Így most azt hisszük, rosszul keresnek. És?
aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Sajnáltatják magukat, hogy menjél gyakrabban!
aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira nem megy az üzlet, még mindig el lehet menni dolgozni!
aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaja! Varrodában 2 műszakban még havi 180 ezret is meg lehet keresni...
aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly márciusban fejeztem be. Amikor átlépte a 30/órát az átlag.

Kíváncsi vagyok tényleg csökkent-e a kereslet, de akikhez jártam sokszor kiteszik a most hívj, most felveszem logót. Úgyhogy, gondolom igen.

aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#2 haha, amúgy lehet több gyerek lenne a vége mint így, szóval próbáld ki a politikai pályát, itt szerintem mindenki támogatna
aug. 17. 18:26
 10/15 A kérdező kommentje:

#5 hát akkor csak sikerült körbe érned a logikával, amit cáfolni akartál, big brain érvelés volt.

A: Miért mondja a Micimackó, hogy szeretne mézet enni?

B: Csak meg akar téveszteni!!!

A: Értem és mit akar ezzel elérni?

B: Hát több mézet akar enni!!!

A: Szóval akkor nem vár át?

B: Öhhhhhhmmmmm.... akkor is nekem van igazam!!!

aug. 17. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!