Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keményen felkopik a prostituál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keményen felkopik a prostituáltak álla! Az elmúlt 6 hónapban egyetlen egyszer sem voltam úgy prostizni, hogy ne panaszkodott volna, hogy mennyire lecsökkent a vendégek száma! Ezelőtt ilyenre még a 2009es válság alatt sem volt példa. Mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Mai árakon én is visszavettem a látogatások számát, de ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül, sőt, az utolsó mohikánok között lehetek akik egyáltalán járnak.

aug. 17. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Én erotikus masszázt csinálok férfiként hölgyeknek. Napi 1-2 hölgy vendégem van hétfőtől péntekig. Van köztük egy aki szintén masszőr és prostituált is. A prostituciót általában csúnya, kövér, lúzer férfiak választják, így ha válogatna akkor megcsappanna a forgalma rendesen. Masszázs fizikailag kikészti a kezeket, ezért napi 1-et tud vállalni
aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Csóróság van.

Nyilván ők is megérzik.

aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mint hirdető válaszolnék. Valóban ingadozobb a vendégszám mint pár éve. Van nap h meg se csörren a teló aztán másik nap meg egyfolytába. Sokkal kiszámíthatatlanabb. Ha havi bevetelt számolok az átlag meg van de több az várakozás.
aug. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Az nem lehet, hogy mivel nyár van sokan vannak nyaralni. Nyilván a pénz is megcsappan, meg hát a meleg. Én még nem voltam "rosszlánynál" de egyszer szeretném ki próbálni a szolgáltatást. De ebben a melegben biztos nem megyek birkózni egy lányhoz sem, talán ha klímás lakása van akkor. Eddig három hölgyeményt kérdeztem, 1 óra 25,30,60 ezret kérnének a szolgáltatásér. A 60 ezres biztos kilőve!
aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem. A tavasz is ilyen volt sőt a február volt a legrosszabb.

Változik valami. És ilyenkor kikell tartani vagy elmenni más munkát csinálni. A minőségi szolgáltato fenn tud maradni. Nekem a vendegeim 80% a törzs.

aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!