Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párok miért ragaszkodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok miért ragaszkodnak annyira ahhoz hogy csak egymással szexeljenek ?

Figyelt kérdés

Nem lehet megérteni hogy olykor mást is megkíván az ember ?

Ha pedig gond ha a társ mással is akar szexelni akkor miért nem próbálja meg a társát kielégíteni ?


szept. 8. 17:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt az extrém mértéket öltő férfi magántulajdon gyakran extrém jó utódnemzési lehetőségeket teremtett. Fejlettebb társadalmakban is bevett dolog volt a többnejűség, feltéve, hogy képes biztosítani az anyagi kereteket minden feleség és azok gyerekei számára.
szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy MA mi a helyzet, megint más téma.

Ma inkább az van, hogy mindent szabad, ami nem ártalmas, és a párod is beleegyezik.

De ha nem? Akkor nem is erőltetheted. Régen ez általánosabb volt, az adott kereteket lehetett erőltetni, ha nem tartották be.

szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Régen a párok egymásnak voltak. Ma már ilyen "közösségi társ" hozzáállás is van...? Borzalmas szerintem.
szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

" régen akinek sok partnere volt, annál jó eséllyel befigyelt egy-két nem tervezett gyerek vagy nemi betegség. Mai eszközeinkkel mindkettő kockázata elhanyagolhatóra csökkenthető"

Maradjunk annyiban, hogy az elsőé igen, a másodiké koránt sem.

1. Egy ideális világban persze mindig mindenki használ óvszert amíg meg nem bizonyosodott felőle, hogy sem ő sem a partnere nem hordoz némi betegséget, a realitás más ld. az itteni kérdések és válaszok

2. Ha a megbizonyosodás nem áll fenn: elég biztos vagyok benne, hogy a döntő többség számára a jó szex része a csókolózás. Nyállal történő fertőzés ellen hogyan védekezel, életszerű válaszokat várok.

3. Maradjunk annyiban, hogy erről a " korlátozott időre szóló, de akkor tutibiztoshótziher monogámiá"-val kapcsolatban hát vannak kétségeim. Leginkább az átmeneti időszakokra gondolok.

szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
#34 Nem is az a lényeg, hogy az átlagnak mennyire igényesek a szokásai. Az a lényeg, hogy a technikai eszköztár adott hozzá, hogy úgy intézhesd a dolgaid (beleértve a partnerek szelekcióját is), hogy jó eséllyel ne kapj el semmit. Nemi betegségek egyébként jellemzően nem terjednek nyál útján.
szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerencsére pont olyan irigy vagyok, mint a párom és ha szeretek valakit, akkor nem osztozkodom. Én mindig olyan voltam, hogyha szerettem valakit akkor nem kellett más, ha pedig nem szerettem, akkor már nem voltam vele együtt, vagy össze se jöttem vele, de megcsalni sose csaltam meg senkit. Megnézni meg lehet másokat, de nálam ennyiben ki is merül ez az egész. Ebből adódóan én kizárólag hosszútávú monogám párkapcsolatban vagyok képes elképzelni az életem és csak hasonló felfogású nőkkel voltam eddig együtt, ugyanakkor nem ítélem el azokat az embereket, akik ezt nem így gondolják. Mindenkinek mások a vágyai és az igényei.
szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki a rokonoknak, haveroknak, és a társadalomnak akar megfelelni. Ez egy kényszer.

Kérdés az ebből ki tud kilépni és élni. Saját maga módján és nem mások szerint.

szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavart ha a barátnóimet más is dugta csak szeretek róla tudni.
szept. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Nemi betegségek egyébként jellemzően nem terjednek nyál útján."

Lótüdőt nem. Másrészt elég egy mikro sérülés a nyálkahártyán és nem csak nyál van ott. Simán aidset is összeszedhetsz.

szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#39 Akkor szóljál már az ország vezető orvosi egyetemének, hogy rosszul tudják.

[link]

"elvileg STD betegség nyállal nem terjed, de a nagyon intenzív, akár harapással egybekötött csókolózás, ahol nyálkahártyasérülés van, már terjesztheti a kórt."

Nem ez a tipikus felállás.

szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!