Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal viszonyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal viszonyban ti minden nap beszéltek egymással?

Figyelt kérdés
Illetve szoktatok közös programokat csinálni? Akár többnapost is?

szept. 8. 10:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
En igen
szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Aham
szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

De bármelyikünk bármikor hívhatja a másikat, főleg szex ügyből kifolyólag.

szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék, de nem találok olyan csajt, aki ugyanazt szeretné, és még be is jövünk egymásnak.
szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor ilyen kapcsolatom volt, akkor sokat beszélgettem a másikkal igen. Nem csak erotikus témában.


F

szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert barátok vagyunk, és a barátok beszélnek egymassal, csak van szex is itt
szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap beszélünk, aminek az egyik legfőbb oka az, hogy szomszédok is vagyunk.

2 éve tart ez a kapcsolat köztünk, mindenben számíthatunk egymásra, különleges barátság férfi és nő között, néha megfűszerezve szexszel (ami szintén nagyon jó vele). Viszont nem szerelem. Mindkettőnknek jó ez így. Elváltak vagyunk mindketten. Sok közös programunk van, a srácaink is jó haverok. Nyáron együtt is nyaraltunk.

36n

szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én igényelném azt, hogy gyakrabban beszéljünk. Szervez velem programokat, sőt már nyaralást is, de nem kíváncsi rám minden nap, nekem ez baromi fura. Nem esik jól. Barátnője tudtommal nincs (meg ha lenne, nem velem menne nyaralni nyilván).
szept. 8. 12:39
 9/28 anonim ***** válasza:
A szád nem csak szopásra jó, nem tudom tudtad e. Próbálkozhatsz azzal, hogy beszélsz vele. Bár ki tudja, lehet ez már kiment a divatból nálatok.
szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

“A szád nem csak szopásra jó, nem tudom tudtad e. ”


Ezt nem tudtam, köszi hogy szólsz😀De tudod én azt szeretném, ha magától érdeklődne felőlem gyakrabban. Ha ezt valakinek meg kell parancsolni, akkor az nem őszinte érdeklődés. Ezért érdekelt, hogy másoknál hogy megy ez, jogosan várom-e ezt el.

szept. 8. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!