Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal viszonyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal viszonyban ti minden nap beszéltek egymással?

Figyelt kérdés
Illetve szoktatok közös programokat csinálni? Akár többnapost is?

szept. 8. 10:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szívesen, máskor is :D

Mesélj hogyan is alakult ki ez nálatok és pontosan mi van jelenleg?

Lehet a lehetőségeihez mérten érdeklődik irántatok, vagy épp főleg dugásra kellesz és mellette néha van több is. Ezt nektek kell tudnotok.

Nem parancsolás, az a baj ti nők úgy gondolkodtok, hogy "a pasi magától tudjon mindent is, lássa minden gondolatomat". Viszont ha nem kommunikálsz megfelelően cseszheted az egészet. A hülye filmek miatt a nők azt hiszik mindenki olvas a fejükben, de erre csak a nők képesek ezért is utálják egymást annyira :D


Nekem volt olyan lazább kapcsolatom ahol naponta sokszor beszéltünk, változó mikor mennyit, találka is általában heti 1 volt, vagy havi 2-3. Viszont voltak olyan szakaszok, hogy csak reggel és este beszéltünk 10-20 percet, mert vagy ő, vagy én voltam elfoglaltabb. Ez sem fix, hogy mindig 0-24 érek rá, sőt...

szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nekem addig oké, ha csak szexelni járunk össze. Ha programokat akar, akkor nem tudok nem elkezdeni érezni iránta. Nyilván akivel jó a szex és kedvelem, abba belezúgok és azt gondolom, hogy ő is így érez, ha nem csak szexelni van kedve. Szóval akkor vagy csak szex és más semmi, vagy szex programok és párkapcsolat :D
szept. 8. 14:37
 13/29 anonim ***** válasza:

NA ez nekem zavaros, akkor mi nálatok a barátság extrák részből a barátság?

Az extra a szex ugye, de mit takar a barátság része?


Nálam az ideális barátság extrákkal dolog olyasmi akár, mintha a barátnőm lenne a másik, közös programok, együtt alvás, ölelkezés, simogatás is. Simán csak úgy odamenni hozzá a konyhában és megcsókolni, megmolesztálgatni kicsit, vagy előre döntve jól megdugni stb.


A kevésbé ideális, ha mondjuk heti 1-2x 2-3 órát töltünk együtt, de ott csak szex van, meg pár lágyabb dolog, viszont írásban azért sokat beszélünk. Ilyen általában foglalt nőknél volt, vagy feleségeknél...


Tehát a legidálisabb dolog ilyen téren az amolyan "barátnő feeling", csak nincsenek közös tervek, hogy 10 év múlva hol éljünk, gyereket akarunk stb. Viszont, ha egy jó barátság extrák úgy alakul, simán lehet belőle kapcsolat.


Meg nálam a barátság extrák az nem ilyen 2-3 hétig tartó dolog, akár 1-2 évig, vagy tovább, ha úgy van.


Lehet az én fejemben van rosszul megfogalmazva ez a dolog :D mesélj a tiedben és a gyakorlatban hogyan néz ki.

szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

#13

Na hát velem ilyet nem fog eljátszani. Ha barátnő feelinget akar, akkor legyen a párom :) Vagy fizessen érte egy valag pénzt, mint a sugar daddyk szoktak😀Mondom, nálam ez a “csak szex” kapcsolat addig működik, amíg CSAK szexelünk.

szept. 8. 14:51
 15/29 anonim ***** válasza:

Szóval a prosti út opció számodra :D ezt tudja? :D

Akkor nem értem mit is szeretnél pontosan. Ne legyenek programok, csak dugjon meg heti párszor meg írjon legalább naponta 1x?

Ezért is jobb tisztázni az elején, vagy még mondhatni előtte, hogy mit is vár az ember egy ilyen kapcsolattól és mit is szeretne, tud nyújtani.

szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem olyasmi, amit tisztázni lehetne az elején, mintha valami forgatókönyv szerint menne. Ez csak úgy kialakul. Aztán az vagy tetszik mindkét félnek, vagy nem. Jelen esetben nekem nem :D
szept. 8. 14:55
 17/29 A kérdező kommentje:
#15 amúgy nyilván nem tudja, hogy mi egyebet csinálok a talijainkon kívül, hisz nem a párom, nem tartozok neki beszámolóval, ahogy ő se nekem.
szept. 8. 14:57
 18/29 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerkedés még a csírájában elhal, mert kiderül a másik nem vevő arra amit én akarok, vagy fordítva. Jobb ezeket tisztázni, persze hagyhatod alakulni is aztán X héten, hónapon belül rájössz te teljesen mást akarsz, mint a példa is mutatja.
szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
De nekünk teljesen jól működött hónapokig ez a csak szex és más semmi dolog. Ő kezdett el programokat szervezni, ebből én azt hittem, hogy belém szeretett vagy ilyesmi. De tekintve, hogy nem keres minden nap, erről biztosan nincs szó. Csak akkor meg maradjon a szexnél. Annál több tőlem csak akkor jár, ha upgradeli a státuszunkat.
szept. 8. 15:05
 20/29 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig visszakanyarodhatunk a kicsi szádra. De az ujjaid is jól lehetnek. Beszélj vele erről. Legyen több, vagy kevesebb, ahogy ideális.

Lehet keresne többet is, csak úgy gondolja neked lenne sok.

szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!