Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem indul be a pasim ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem indul be a pasim ha mondjuk félmeztelenül lát, vagy olyan intim helyzetbe kerülünk egymással? Én nem izgatom fel, vagy esetleg nem heteroszexuális? Az aktust is csak tolja, tolja és az a vége,hogy soha nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Ha vagyunk is csak kinyal és ennyi. A többitől olyan mintha rettegne. Ha megfogom neki, akkor is kerüli a helyzetet. Azt mondja az orális szexet szereti adni, és kapni is, de hogy nem "akar nekem rosszat okozni", azért halogatja az együttlétet. Lassan 2 és fél éve vagyunk egy pár,és azóta ezt csinálja. Kezd fogyni a türelmem.
aug. 20. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Búza vagy bi, azonnal dobni kell, ez nem normális.
aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Két és fél év alatt egyszer se dugott meg??? Remélem csak trollkodsz... 😂😂😂
aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

Fel a dologtol, ra parazik,valoszinüleg.

Keress egy olyan fiut aki ki tud elegiteni.

aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem trollkodom. Akkor nem ilyen kérdést írtam volna ki.
aug. 20. 12:06
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

Próbálom elképzelni a jelenetet.. "-Nem tudom miért vagy ilyen, de ülj ide, várj, addig megkérdezem a gyakorikérdéseken, ők majd megmondják mi a baj veled!" :)



Amúgy meg ez a buli szerintem megdöglött, vagy lecseréled, vagy maradsz dugatlan.

aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

Szűz még és szorong valószínűleg.

Teljesitménykényszer.

aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
33 évesen már csak nem szűz..
aug. 20. 12:10
 8/27 A kérdező kommentje:
Vagy fél attól,hogy kicsi a szerszáma,és ha rájövök szex alkalmával akkor emiatt elhagyom. Erre tudok gondolni.
aug. 20. 12:11
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Én ismerek szűzet 40 felett is...
aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg. Ezt ő fogja tudni egyedül megmondani, itt maximum tippelgetni lehet. 2,5 év kapcsolat után pedig már nem kell szégyellősnek lenned, hiszen gondolom egymással tervezitek az életeteket. Ez is az életetek része, szóval teljesen nyugodtan beszélj vele, egy kapcsolatban elengedhetetlen az őszinte kommunikáció.


Ha pedig neked igényed van valamire (behatolásos szex), akkor azt az igényedet is fejezd ki, hiszen jogod van hozzá. Ha a partnered nem tud vagy akar ebben kompromisszumot kötni, ha nem árulja el hogy mi van vele, miért nem teszi ezt meg, akkor nem veszi figyelembe az - érzelmi vagy fizikai - igényeidet. Az elhanyagolás pedig nincs rendben egy kapcsolatban.

aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!