Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik testvérek és lefekszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik testvérek és lefekszenek egymással, hogy jutnak el odáig?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem jutunk el odáig.
2023. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vagy 1 szobajuk van, vagy csak lassan leperol lépésre, es mindig is mindnet megbeszéltek
2023. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Aberráltak. Ugyanúgy, ahogy gyilkosok, pedofilok stb eljutnak a cselekményeikig.
2023. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek ilyet, egy barátom meg a nővére. A haveri társaságban a csajszi volt az álomnő, mert közvetlen volt, helyes, ivott meg számítógépezett is velünk néha. Fú, de mennyit vertem rá. Úgy 15 évvel később a barátom elmondta részegen, hogy tiniként a nővére vezette be a szexbe, meg időnként kiverte neki. Állítólag ez csak párszor történt, és hajlamos vagyok el is hinni, mivel a csaj tényleg közvetlen volt.
2023. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Nyitottság, kíváncsiság, egyéb lehetőségek hiánya. A 3 közül valamelyik.
2023. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom úgy lehet, hogy gyerekkoruk óta a világ legtermészetesebb dolga számukra, hogy egymás előtt meztelenek. Semmiféle szégyenérzet nem alakult ki, mert az első eszmélésük óta látják egymást meztelenűl, minimum együtt fürödnek, megérintik egymást, kérdéseket tesznek fel a maguk gyerekes modján. Ugyanakkor ez kevés, mert alaphelyzetben a testvérek között szexuálisgátlás alakul ki, az érzelmek miatt. Szóval kell valmilyen külső hatás, a családi helyzet, nevelés, vagy egyszerűen csak a személyiségük miatt, amiért mégis szexuális érdeklődés alakul ki köztük. Lemerném fogadni, hogy nem lehet általános igazságokat kimondani, hanem minden ilyen helyzet egyedi speciális okokra vezethető vissza, de legalább sok féle okból alakul ki az lelkiállapot, amikor szexuálisan is vonzodnak egymáshoz.
2023. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van egy haverom, aki egyszer elmesélte, h tízen éves koruk elején hugával kíváncsiságbol megnézték egymást meztelen és ebből lett egy kis petting. És ez jópár alkalommal megismétlődött, de szex sosem volt.

Szóval sztem a lefekszenek egymással az elég ritka lehet még akkor is, ha van szexuális érdeklődés.

2023. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudnak amguknak parancsolni.
2023. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Beteg emberek vannak.
2023. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Úgy hogy primitív , aberált állatok!!
2023. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!