Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fesztiválon mennyire hallatszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon mennyire hallatszik ki sátorból ha valakik lefekszenek egymással, ha alapvetően csendesek?

Figyelt kérdés
Ugye azért akkor is van valami kis hang ha csendesen csinálják, na de ugye a sátor nem hangszigetelt....

2023. jún. 22. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Napközben a külső zajok miatt nem valószínű, hogy meghallják.
2023. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Este meg mindenki részeg, oda se figyel senki. Meg minden sátorban szex van 😆
2023. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Esténként a koncertek alatt nem valószínű, hogy kihallatszik.
2023. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát tavaly azért rendesen lehetett hallani másokat közben.... (Balaton Sound-on pl) Munkatársakkal másnap feljött a téma hogy mindenki hallotta a párt (nem a mi csapatunkban voltak). Ezért parázok csak mert ott azért a camping nem a színpad mellett van.
2023. jún. 22. 23:02
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha ezen parázol akkor inkabb inni menj, a szex annak valo ilyen helyen akinel tud vonatkoztatni h nem agyban van parnak kozt.


Volt mar ra pelda h a kordon őr nezte végig hogy sz$pik a lany a cipomon terdelve de a hangokat nem hallotta a Karthagotol uh vegulis nem hallatszik 🤣

2023. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyan parásnak össze se jön egy csaj se. Nincs mitől tartanod, a pultot támaszd inkább.
2023. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem a hang buktatott le, hanem ahogy mozgott a sátor 😀 arra is nagyon ügyelj
2023. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#5 sosem paráztál még olyantól amit még nem csináltál azelőtt? 😃


#6 nem kell nekem csaj, én vagyok a csaj 😂 (nem kell privát senkitől, köszi.. már megvan a társ a programra)

2023. jún. 22. 23:24
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha egy csapattal vagy, akkor valaki úgyis észreveszi. Akkor kell csinálni, amikor senki nincs ott
2023. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha csendesen csinálják aszongya :D
2023. jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!