Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fesztiválon mennyire hallatszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon mennyire hallatszik ki sátorból ha valakik lefekszenek egymással, ha alapvetően csendesek?

Figyelt kérdés
Ugye azért akkor is van valami kis hang ha csendesen csinálják, na de ugye a sátor nem hangszigetelt....

2023. jún. 22. 22:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%
Na jó, de koncertek miatt mész a fesztiválra 😀 nyaralódban nincsenek koncertek meg olyan szintű buli...
2023. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%
"A fesztiválok szrok, mert nekem huszonévesen van tengerparti nyaralóm ríííí!" -- lol
2023. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
6%

#21 Köszönöm szépen, ha érdekel egy zenekar zenéje, letöltöm és meghallgatom. A buli színvonala meg szubjektív; amennyiben a létszám számít, abban az esetben a lószar is jó, mert egymillió légy nem tévedhet.


#22 Nem huszonévesen, de alapvetően ja, ez a helyzet. Persze van, aki élvezi a putrit, a szutykot, a zajt és a bűzt. Na meg pláne ilyen körülmények között közösülni. Nekem semmi bajom nincs ezzel, ők elmennek fesztiválozni, én meg a nekem tetsző partikra, ahol a nekem tetsző nők vannak.

2023. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%
#23 Akkor miért itt osztod meg a mélyenszántó gondolataidat, ha egyáltalán nem te vagy a fesztiválok célcsoportja? Másnak ez jutott, vagy ez jön be. A putrizós személyeskedést, meg az affektálást inkább add elő a privát bulijaidon az igényes haverjaidnak, mert itt legfeljebb csak moderálást érdemelsz ki vele.. Nagyon gáz
2023. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10%

#24 A putri élvezete nem személyeskedés, mivel nem egy emberre vonatkozik, az affektálás pedig nem érzékelhető írásban.


De nyilvánvalóan gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, mivel pontosan azt a helyzetet írod le, amit én, hogy van, akik ezt élvezik. Én meg mást élvezek, ezért ők fesztiválra járjanak, én meg a nekem tetsző partikra. Majd közlöd, hogy ez nagyon gáz, és moderálást vált majd ki.

2023. jún. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a kempingben dugtam a sátorban. Az tuti kihallatszott, mert ott nem volt zaj, de letojtam, hogy hallja-e valaki.
2023. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%
#25 hadd súgjak: természetesen van tisztálkodási lehetőség és nem kötelező retekben tartani a sátor belsejét se. Elég sokan leállnak az ivással szalonspicc körül, elég visszagondolniuk a jegyárra. Azokról hiába beszélünk, akiken megakad a tekinteted, azok csak ökörködni mennek, nem lesz esélyük csajoknál.
2023. júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nyitott sátorral se foga érdekelni senkit
2023. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!