Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fesztiválon mennyire hallatszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon mennyire hallatszik ki sátorból ha valakik lefekszenek egymással, ha alapvetően csendesek?

Figyelt kérdés
Ugye azért akkor is van valami kis hang ha csendesen csinálják, na de ugye a sátor nem hangszigetelt....

2023. jún. 22. 22:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2023. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Én utálom a fesztiválokat. Mocskos, büdös, fülsüketítő, drága, fúj. Baszni jó, mondták a haverjaim. El is mentem egyszer egyre, nos a félrészeg csaj akivel összejöttem, ócska, értékelhetetlen szexet nyújtott, alig vártam, hogy vége legyen.
2023. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
13%
Ülj otthon a helyeden akkor mint egy jó kutya és ne ugass
2023. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki tudja hogy miről van szó, de senkit sem érdekel! No para!!!

Nem szégyen dugni, mások is azt csinálják, hiszen a legtöbben azért mennek.

2023. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%

A fesztiválon senkit nem érdekel ki és mit csinál mivel senkit nem ismersz.


Mi barátnőmmel elég nyitottan vagyunk szex terén, mikor lent voltunk tavaly mind a 4 napban másik pasi ment be vele a sátrunkba. Senkit nem érdekelt, pedig csattogott rendesen és volt hangja. Hajnali 2-3 fele amikor végeztek/végeztünk (volt 3-as is) akkor meg már aludt a fesztiválozók 85%-a.


Szval a nyögésed lesz a legkevesebb ott ami zavaró lehet bárkinek...

2023. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
Gyakorlatilag az lenne a lényege, hogy mindenki b@sszon mindenkivel.
2023. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Kihallatszik és akkor mi van? Mindenki csinálja, de mindenki a saját dolgával foglalkozik amikor ott van több tízezer ember. Senkit sem érdekel, hogy kérem itt a 100+1. sátorban is dugnak jelenleg.
2023. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%
De sok motivációt is fogsz hallani. Pl EastFest-en rendszeres volt a: GERAPPÁÁ!! K*RJATOK!! és társai, ami +5 kitartást ad ha lovagolni fogsz a párodon vagy bárki máson. :)
2023. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%
#13 Ha az lenne az opció, hogy otthon, a nyaralómban ülök, vagy egy fesztiválon vagyok, akkor is inkább otthon, a nyaralómban ülnék. A fesztiválsátorból ugyanis legfeljebb a szomszédra lehet rálátni, a nyaralómból meg a mélykék tengerre. De szerencsére le is mehetek a partra, vagy áthívhatom a barátaimat grillezni, vagy elmegyek egy olyan partira, borkóstolóra vagy medencés bulira, ahol a nők tiszták, illatosak, szépen öltözöttek, intelligensek, lehet velük beszélgetni; a piáért nem kell sorban állni, minőségi, és ráadásul ingyen van.
2023. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%
Jól mondod 19es. Ki akarja olyan nővel dugni, aki már 2napja nem fürdőt és foltos a bugyija.
2023. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!