Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem indul be a pasim ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem indul be a pasim ha mondjuk félmeztelenül lát, vagy olyan intim helyzetbe kerülünk egymással? Én nem izgatom fel, vagy esetleg nem heteroszexuális? Az aktust is csak tolja, tolja és az a vége,hogy soha nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Ha vagyunk is csak kinyal és ennyi. A többitől olyan mintha rettegne. Ha megfogom neki, akkor is kerüli a helyzetet. Azt mondja az orális szexet szereti adni, és kapni is, de hogy nem "akar nekem rosszat okozni", azért halogatja az együttlétet. Lassan 2 és fél éve vagyunk egy pár,és azóta ezt csinálja. Kezd fogyni a türelmem.
aug. 20. 12:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha rájössz??? Még egyszer se láttad? Nem érezted???
aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk annál a nőnél is van baj ha 2.5 évig ebből nem lép ki, vagy nem tudja megfejteni a problémát. mondjuk kitartó az biztos. :)
aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Látni láttam,de nem volt bennem. Így nem tudom,hogy mit tudna "kezdeni vele",vagy mit sem.
aug. 20. 12:13
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
2.5 év után nem normális, hogy nem volt szex. Ez abszurd. Sőt, az első 2.5 évben a minimum a minden nap és/vagy akkor amikor csak tehetitek...
aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki..azt mondja erre,hogy a mi kapcsolatunk speciális..mert,hogy tele vagyunk gátlásokkal..Ilyenkor mondom neki azt,hogy Te vagy speciális nem én..egy pasi sem bírná ezt ki (egészséges pasi), amit Te csinálsz.
aug. 20. 12:14
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ez milyen kapcsolat? Szex nélküli nyugdíjas kapcsolat? Vicc,egy fatökű, suttyó, ffival kezdj azonnal elhagynàm az ilyen nullàt.szànalom...
aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Ezt tuti kamu. Olyan nincs a mai világban, hogy valaki 2,5 évig vár a szexre..
aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha kamunak hiszed,ha nem ez van. Nekem is ő a második kapcsolatom. Az elsőt 2 hónap után dobtam mert ő meg állandóan szexet akart. Sajnos, ezek szerint a végletek nője vagyok.
aug. 20. 12:18
 19/27 anonim ***** válasza:
50%

Kamukérdés.

A nők még olyanért is szakításért kiáltanak, ha netán a férfi ellent mer nekik mondani. 😅

aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Csak pazarlod vele az idődet és fiatalságodat. Ideje szakítani. Keressen magának egy "speciális" partnert!
aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!