Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha egy lanynak nem szep a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy lanynak nem szep a melle (tenyleg), akkor gaz ha fent hagyja a melltartot?

Figyelt kérdés
szept. 7. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen jó ha ilyesmi. Nincs vele semmi gond. :D Ez miatt ne legyen alacsony az önbizalmad vagy ne érezd úgy, hogy nem szép a melled! A mell olyan, mint a csoki. Van belőle sok fajta és szinte mindegyik finom! Mindegyiket szeretjük! :)
szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi is, parizer is, ez már tényleg a legalja. Biztos lány vagy? Nem csak fiú és meghíztál picit?😯
szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is hasonló. Van, aki tényleg lehordja minden szarnak, meg olyan is, aki kb. engem néz hülyének, hogy miért jut egyáltalán eszembe, hogy baj lehet a mellemmel. Megosztó. Kapcsolatban hosszútávon szerintem nem működik, hogy ne vedd le a melltartódat soha. Ha komoly szorongást okoz és gátol az ismerkedésben, inkább csináltasd meg, én is arra gyűjtök.
szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Semmi baj nincs a melleiddel. Megint túlgondolsz valami dolgot ami valójában csak téged zavar
szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14 Kommentekbol is lathatod, hogy nem ennyire egyhangu masok velemenye😅
szept. 7. 20:05
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

ma 20:05

De ismerem az oldalt mert több mint egy évtizede követem eme remek portálnak a konstans leépülését, a nyomorult trollok miatt, így azt is tudom, hogy azok akik túl szélsőséges véleményt mondanak egy átlagos női mellről, azoknak a legtöbb esetben az anyjuk melle volt az utolsó, amit fedetlenül láttak élőben.

Akinek egy minimális tapasztalata már van ebben az elb*ott keresem a párom játékban az életben, az már látott párat, és hidd el, hogy az jobban zavarja őket, hogy nem vagy hajlandó levetkőzni teljesen előttük, mert ők téged akarnak...

A szemed a szád a lelked a p*cidat és a melleidet IS...

Nincs olyan, hogy csak ez vagy csak az... akinek kellesz, annak egészbe kellesz

szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként meg bőven elég, ha őt zavarja, tekintve, hogy az ő teste, ő él vele együtt.
szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem is kell, hogy egyhangú legyen. Nem vagyunk egyformák. Az lenne a lényeg, hogy neked tetsszen és annak akivel együtt vagy. Márpedig ha megválogatod kivel vagy együtt, nem lesz problémája a melleddel! Ezt pedig majd be is bizonyítja, nem kell aggódnod! Csak ne szégyelld a tested! :)
szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Egy "csúnya mellnek is megvan a szépsége!
szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A szexhez a látvány is hozzá tartozik, szóval gáz, ha közben eltakarod valamelyik testrészedet.
szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!