Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha egy lanynak nem szep a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy lanynak nem szep a melle (tenyleg), akkor gaz ha fent hagyja a melltartot?

Figyelt kérdés
szept. 7. 18:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20

Es ha a "latvany" (=mell) nem tetszik?

szept. 8. 18:50
 22/25 anonim ***** válasza:

#21:

Én még csak neten láttam csúnya melleket, de ha annyira zavarna egy csajban ez a dolog, akkor sem feltétlen szakító értékű, viszont az önbizalomhiány lehet megmérgezné a kapcsolatot hamar.

szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem kepet, azt lattad?
szept. 8. 18:55
 24/25 anonim ***** válasza:

#23:

Én írtam a 10. választ.


Amúgy ránézésre még mindig nagyon izgató a képen látható mell is.

szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#21: hidd el, hogy nekem a melltartóban való szexelés sokkal kevésbé tetszene, mint a képen látott mell (ami tapintás és szex közbeni mozgás tekintetében is minden bizonnyal tökéletesen rendben van).


#20 voltam, a többi kommentelő nem én vagyok.

szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!