Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elôfordult veled hogy lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elôfordult veled hogy lefeküdtél valakivel majd utánna megbántad? Mi volt a sztori?

Figyelt kérdés

szept. 6. 14:23
1 2
 11/15 skorpióBB ***** válasza:
0%
mennyi kamusztori, mind ugyanarra a sablonra :D
szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Csak fordítva.

Nem dugtam meg a 15 éves szűz lányt, pedig tutira akarta volna.

21 voltam.

szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Összejöttem egy sráccal, de kiderült, hogy az apja jobban bejön. Úgyhogy megbántam,hogy előbb szexeltem a sráccal, csak később lett titkos szexkapcsolat az apjával. Csak így mindig ott volt valami fura érzés
szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egyszer egy szerelmi bánat miatti alkoholos elhajlás utáni reggel olyan bűn-ronda nő mellett ébredtem, hogy csak remélni tudtam, hogy tényleg nem állt fel a bré, mint ahogy a csaj panaszolta.
szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kulfoldi volt, bulizohelyen ismerkedtunk meg. Nekem tetszett, vegul o jott oda hozzam. Atmentem hozza, de nem volt aznap semmi, masnap atmentem hozza.

Na, tanulsagos volt hogy nekem ez nem valo. Vittem sort, gondoltam dumalgatunk ne csak szex legyen. Kb ez volt jo ideje az elso egyejszakasom, nem is nagyon szoktam. Hamar letudta, semmi figyelem; ugy ereztem magam mint egy ürítőtartály. Kb rogton utana epp nem mondta ki, de azt sugallja takarodjak haza. Nagyon megalazo volt, baratnoimnek tok jol alakultak az egyejszakasai, hat az enyem egy nulla, erzelemmentes szr volt, mintahogy ezek altalaban szoktak lenni

szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!