Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elôfordult veled hogy lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elôfordult veled hogy lefeküdtél valakivel majd utánna megbántad? Mi volt a sztori?

Figyelt kérdés

szept. 6. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Kemia megvolt ,de szar volt az ágyban .
szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem
szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

általánosba járt felettem egy srác. Az egész suli sztárolta. Mindig volt körülötte egy csokor lány. Egy középsuliba kerültünk. Ott folytatta. Minden 2.lány a suliba kb bele volt zúgva. (mondjuk én inkább szánalmasnak találtam, mint vonzónak)


végzős voltam. A bankettünkön is ott volt. Igazából nem tudom miért :D


Éjjel mikor meguntam a bulit, kimentem, hogy intek egy taxit. Ő is kinn volt, ő is pont haza indult.

Mivel közel laktunk egymáshoz, ő felajánlotta, hogy menjünk 1 taxival. Oké.

Ittas voltam, nem kicsit. A taxiban megfogta a combom. majd elkezdtünk smárolni. Kérdezte, felmegyek-e folytatni.

Az alkohol igent mondott. Na jó, én is ott már kíváncsi voltam, miért rajong érte ennyi lány.


Kiszálltunk a taxiból, menjünk be. De halkan, fel ne keltsem az anyját. (mindenkinek azt reklámozta, egyedül él).Oké :D


A lakásba volt vagy 12 fok. Fáztam. Elkezdett vetkőzni, vetkőztetni. Alulról levetkőztem, pulcsiban maradtam a hidegre való tekintettel. Már ez gáz volt.

Elkezdett nyalni. Hát... nem volt valami felemelő :D

Majd amikor letolta a nadrágját :D majdnem felvisítottam.

a 180 cm-s kigyúrt testéhez tartozott egy max 10 cm-s pénisz.

Mondom oké, kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csapni, lássuk.

kb betette, tolt 2t, kikapta és az egész pulóverem összeélvezte.

Felöltözött, én köpni nyelni nem tudtam, majd közölte, halkan menjek ki, mert felkel az anyja.

Levettem a pulcsim, hozzávágtam és otthagytam.


rá pár napra már írt is, milyen jó volt, meg kellene ismételni.


Tiltottam, töröltem :D

szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Ez jó hahaha
szept. 6. 15:03
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

#3

akár igaz, akár nem, jó sztori volt, megmosolyogtatott :D

szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már egy hónapja voltunk együtt. Nagyon jó képű, kedves, rendes. Egyik este ugy éreztem mostmár beadom a derekam. Hát azt hittem nem jól látok, konkrétan mint a hüvelykujjam. Nem is éreztem semmit belőle. Ennyi volt a nagy románc, nem mondtam meg miért szakitok.
szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Első randin flörtölt velem a lány, mondta, hogy szerelmes belém. Ezért lefeküdtünk, kielégítettem, élvezte meg minden. Utána szellem lett belőle és letiltott. Megbántam, mert ki lettem használva. Nem a szexet hanem hogy csak arra voltam jó neki. :(
szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Jah...

Belém szeretett a csaj és alig bírtam lerázni!!!


Ezt leszámítva jó lett volna.

szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Oda voltam érte aztán az ágyban hatalmas csalódás.

Béna is volt és kicsi volt a farka.

szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#3

Most akkor levetted, vagy nem a pulcsit?

szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!