Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexed volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexed volt már WC-ben? SZTORIT

Figyelt kérdés

aug. 30. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Fiatal koromban a munkahelyi wc-n egy szintén ott dolgozó csajjal.
aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Bevittem egy nőt a WC-be, de csak smároltunk.

Dugni is lehetett volna, de vele nem akartam.

Nem bántam meg. Nem volt az esetem.

aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Gusztustalan
aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:
100%
Fürdőszoba wc-vel egy helyiségben számít? :D
aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Jò kis szarszag
aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt rendes előzménye. Ittasak voltunk és nem volt elég a csókolózás. Gyorsan bementünk a mosdóba úgy negyed órára.
aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Volt. Szórakozóhelyen is és a vonat mosdójában is. Fő az igényesség, de van az a piaszint amikor ezzel már nem foglalkozol 😅
aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak cumi, de az többször is, több csajjal is. Szokásos táncolgatás, simulás, nekem dudorodott, csaj vette a lapot, és mehettünk félre. Dugás nekem egyszerűen nem megy ilyen körülmények között, de egy jó cumi az jóltud esni, nagyon izgató szitu. Bár ahogy emlékszem, nagyon nehezen mentem el minden alkalommal, a körülmények miatt (hangos zene, bejárkálnak, hugyoznak melletted, hánynak, stb).
aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!