Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szex kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex kapcsolatot hogyan kell "lebonyolítani", hogy ne kapjunk el semmi nemi betegséget sem a partnertől?

Figyelt kérdés

Nyilván ha nem fekszik le a két ember egymással, evidens. De ha mégis megtörténne a dolog,mire kell figyelni?


Orális kényeztetés elhanyagolása, tehát csak kéz és kötelező gumi használata?



aug. 19. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben a szexkapcsolatban résztvevő partnered nem egy minden lyukat, faxt megjárt idióta, aki még a kecskét is arabjában dugja...


Ha tartasz a nemi betegségektől, nem bízol a partneredben, akkor GUMI!!!


Nekem olyan partnereim voltak akikkel gumi nélkül szexeltem, viszont ezek tartós összejárások voltak és egészséges nők voltak. Én se dugtam fűvel-fával.


F

aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es valamelyik betegségtől a gumi sem véd.

Kérdező: őszinteség és bizalom

De ha nagyon parázol,akkor nuku orál, és igen, gumi.

aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak alkalmi 1èjjel ès viszlát,akkor gumi. Mèg orálnál is! Ha nem akar gumiba orálozni,akkor nem is kell. Csak sima szex,vagy amibe benne van. Nadrág letol,gumi már fent is van egèsz a vègèig. Tudom szarul hangzik,de nincs kedvem 1-2hèt után nyomozni,kitől kaptam el valami nyavalyát.


Ha gumi nèlkül akarja mindig arra gondolok,ha velem gumi nèlkül szexel,akkor mult hèten gumi nèlkül tolta más is.

aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!