Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egy testvérpár két tagjával szexeltetek (akár férfiként, akár nőként)? Mi volt a sztori?

Figyelt kérdés
Ha esetleg az egyikőjükkel összejöttetek, nem volt kínos a másikkal találkozni később?

jún. 30. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer volt igen. Nem volt gáz belőle
jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Volt szerencsém egy testvérpárral kalandozni, az idősebbik nővér 18volt a húga 17én meg 23 voltam.😀
jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen volt ilyen hogy egy ikerpár megszavazott ! Az egyik pasival kavartam de a végére ketten lettek
jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem jött össze, szexpartnerem hugát is be akartuk szervezni, de passzolt. :D
jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt egy testvérpár, de nem egyszerre. Előbb a házassági válságban lévő hugit (26 volt) kezelgettem meg párszor a nővére tudtával és támogatásával, aztán következő évben a nővérrel (28 volt akkor) melegedtünk össze pár hónapra. A nővér határozottan jobb volt a szexben.
jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de külön-külön.

Biszex lány vagyok, a volt pasim nővére pedig leszbi.

Nem zavarta, hogy néha összejövünk játszani. :)

jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
#6 na ez szép trófea, különnemű testvérek 🙂
jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Iker pasival jöttem össze, kb három hónap után jöttem rá, hogy időnkent a tesója is dugott. Feldobtam, hogy csináljuk már hármasban is akkor már. Először meglepődtek, hogy ilyen lazán veszem de még aznap megcsináltuk a hármast. Aztán újra meglepődtek, mert másnap reggel munkába menet közöltem hogy most láttak utoljára.
tegnapelőtt 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen hihetetlen mázlim. Sosem gondoltam volna. Majd 10 évvel ezelőtt az akkori baratnőmnek volt egy 3 évvel fiatalabb huga. Mindkét lány csinos vékony volt, hihetetlen kerek popsival, pici de annál formásabb mellekkel. Együtt jártunk le a nyaralójukba. És sikerült egy alkalommal összehozni a hármast. Illetve nem is feltétlen nekem. Persze dolgoztam rajta a magam nyomi esetlen módján ahogy általában a huszon éves fiúk próbalnak csajozni. De voltam akkor sem egy nagy don huán. Igazaból a lányok hoztak össze velem. Így a helyesebb. Én meg csak szerencsés résztvevője voltam a dolgoknak. Nagyon szerencsés. 30F
tegnapelőtt 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy csajom, akivel már 3 éve nem voltunk együtt, egy házibuliban rajta kapott, hogy a húgát dugom, oltári balhét csinált, mindenki röhögött rajta, de ő meg volt győződve, hogy ez szemétség volt a részemről.
tegnapelőtt 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!